SIMONA HALEP, victorie în turneul de la Roma! Pe cine va întâlni în semifinale - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

SIMONA HALEP, victorie în turneul de la Roma! Pe cine va întâlni în semifinale

Simona Halep a câştigat cu 6-2, 6-4 meciul cu estonianca Anett Kontaveit şi s-a calificat pentru a treia oară în carieră în semifinalele turneului de la Roma. [citeste]

Actualizata la: 19 mai 2017
Ziarul: Cancan

De neoprit! Simona Halep e în semifinale la Roma, după un meci dominat categoric » Pe cine poate întâlni în penultimul act - 70% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep s-a calificat în finala de la Roma! Victorie categorică în fața lui Kiki Bertens » Pe cine ar putea întâlni în fața - 64% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep s-a calificat în finala de la Roma! Victorie categorică în fața lui Kiki Bertens » Pe cine ar putea întâlni în finală + prima reacție - 64% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep, în semifinale la turneul de la Roma - 63% - Ziarul Financiar
Simona Halep o va întâlni pe Laura Siegemund în turul al doilea la turneul de la Roma - 62% - Realitatea TV
Meci colosal în turneul de la Roma. Simona Halep, eliminată în semifinale - 61% - Antena 3
Cu cine va juca Simona Halep în semifinale la Roma - 59% - Realitatea TV
Cu cine joacă Simona Halep, în semifinale, la Roma - 59% - Antena 3
Simona Halep a aflat cu cine va juca în semifinale la Roma - 58% - Gandul
Simona Halep, ÎN SEMIFINALE la Roma. Cine e viitoarea adversară? - 58% - Evenimentul zilei
Antrenament cu "Piti" » Simona Halep n-a avut milă de Dulgheru: victorie categorică în "sferturi" la Roma! Azi își adversara din semifinale - 58% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Antrenament cu "Piti" » Simona Halep n-a avut milă de Dulgheru: victorie categorică în "sferturi" la Roma, 6-1, 6-0! Azi își află adversara din semifinale - 57% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep a cedat un set în prima sa victorie la BRD Bucharest Open. Pe cine va întâlni în „optimi” - 56% - Evenimentul zilei

Pagina generata in 0.0805 - 0.0821 s :: 01:43:50 25/07/17