VIDEO Modul incredibil în care 3 foști jucători din Liga 1 au pierdut promovarea în Franța: în minutul 88 urcau direct, în 90+6 au ratat și barajul - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

RC Lens, echipă la care evoluează tripleta ofensivă Habibou (fost la Steaua) - Lopez (fost la CFR) - Zoubir (fost la Petrolul) avea nevoie de un succes coroborat cu un pas greșit al lui Amiens sau Troyes pentru a juca măcar barajul pentru Ligue 1 Chiar înainte de final, RC Lens conducea cu 2-1 în meciul cu Niort, în timp ce Amiens era în corzi la Reims (1-1), iar Troyes reușise cu greu să revină de la 0-2 la 2-2 în deplasarea de la Sochaux. ... [citeste]

Actualizata la: 20 mai 2017

Modul incredibil în care 3 foști jucători din Liga 1 au pierdut promovarea în Franța: în minutul 88 urcau direct, în 90+6 au ratat și barajul - 97% - Gazeta Sporturilor
Colonie de dinamovişti la Deva » 3 foști jucători ai "câinilor" se vor lupta pentru promovarea în Liga a 2-a - 29% - Gazeta Sporturilor
Dialog INCREDIBIL la un meci decisiv pentru promovarea în Liga 1! Arbitrul către jucători: "Mai aveți timp să le dați gol" - 26% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Dinamo a ratat promovarea în Liga 1 la handbal feminin - 26% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Sepsi a ratat promovarea în Bundesliga » Echipa lui a pierdut la limită meciul decisiv - 25% - Gazeta Sporturilor
FOTO și VIDEO Bătuți din ofsaid! "Tricolorii" au pierdut în prelungiri cu Rusia, un amical în care Daum a testat jucători noi din minutul 90 - 25% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Dinamo a ratat promovarea în Liga 1 la handbal feminin » Clubul riscă să dispară! - 25% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT de la 18:30 » FC Voluntari și UTA dispută barajul pentru promovarea în Liga 1 - 24% - Gazeta Sporturilor
Gabi Torje a ratat un penalty în minutul 84, Osmanlispor a pierdut cu 1-2. Rusescu a intrat în minutul 70, Seto şi Szukala au fost doar rezerve - 24% - Pro Sport
Doi foşti jucători din Liga 1 s-au calificat în finala Cupei Africii pe Naţiuni. VIDEO | Golul cu care unul dintre ei a deschis drumul Camerunului spre ultimul act - 24% - Pro Sport
VIDEO Torje putea fi erou pentru Osmanlispor » Mijlocașul a ratat un penalty în minutul 85 și echipa sa a pierdut - 24% - Gazeta Sporturilor
Au promovat Rapidul în prima ligă şi acum sînt "recompensaţi" » Giuleştenii şi-au dat în judecată patru foşti jucători şi doi foşti antrenori - 23% - Gazeta Sporturilor
Modul incredibil în care Steaua a ratat un superjucător pe care îl putea lua gratis: ”Am crezut că oferta era în glumă” :S - 23% - Gazeta Sporturilor

Pagina generata in 0.2121 - 0.2135 s :: 08:20:28 30/05/17