VIDEO Modul incredibil în care 3 foști jucători din Liga 1 au pierdut promovarea în Franța: în minutul 88 urcau direct, în 90+6 au ratat și barajul - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

RC Lens, echipă la care evoluează tripleta ofensivă Habibou (fost la Steaua) - Lopez (fost la CFR) - Zoubir (fost la Petrolul) avea nevoie de un succes coroborat cu un pas greșit al lui Amiens sau Troyes pentru a juca măcar barajul pentru Ligue 1 Chiar înainte de final, RC Lens conducea cu 2-1 în meciul cu Niort, în timp ce Amiens era în corzi la Reims (1-1), iar Troyes reușise cu greu să revină de la 0-2 la 2-2 în deplasarea de la Sochaux. ... [citeste]

Actualizata la: 20 mai 2017

Modul incredibil în care 3 foști jucători din Liga 1 au pierdut promovarea în Franța: în minutul 88 urcau direct, în 90+6 au ratat și barajul - 97% - Gazeta Sporturilor
Retrogradaţi în minutul 90+4 al ultimei etape! Modul INCREDIBIL în care Pandurii a picat în Liga 2, după un meci cu final nebun, în care fanii gazdelor scandau "Timişoara, Timişoara!" - 26% - Pro Sport
Dialog INCREDIBIL la un meci decisiv pentru promovarea în Liga 1! Arbitrul către jucători: "Mai aveți timp să le dați gol" - 26% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Dinamo a ratat promovarea în Liga 1 la handbal feminin - 25% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Dinamo a ratat promovarea în Liga 1 la handbal feminin » Clubul riscă să dispară! - 25% - Gazeta Sporturilor
FOTO AFC Hărman a ratat dramatic promovarea în Liga a 2-a! Cine i-a luat fața - 22% - Gazeta Sporturilor
Faza zilei vine din Rusia! :) Un comentator a ieşit din direct în minutul 67 dintr-un motiv incredibil! Le-a urat privitorilor "la revedere" supărat pe deciziile arbitrului | VIDEO - 21% - Pro Sport
Dramatic! Echipa liceului Aurel Vlaicu a ratat promovarea istorică în liga națională CU DOUĂ SECUNDE înainte de final - 20% - Gazeta Sporturilor
GALERIE FOTO Ce păcat! Adi Popa a ratat dramatic promovarea în Premier League! Huddersfield se întoarce în prima ligă după 44 de ani de exil - 20% - Gazeta Sporturilor
Din Liga 1 spre Ligue 1 » Trei foști jucători din campionatul românesc sunt la un pas de o mare performanță! - 20% - Gazeta Sporturilor
SENZAȚIONAL: Modul INCREDIBIL în care Trump își face loc ÎN FAȚĂ la summit-ul NATO | VIDEO - 19% - Evenimentul zilei
liveTEXT + VIDEO ACUM » Viitorul - Sepsi 2-0 » Penalty ratat în minutul 55 - 19% - Gazeta Sporturilor
Faza zilei vine din Rusia! :) Un comentator a ieşit din direct în minutul 67 dintr-un motiv incredibil! Le-a urat privitorilor "la revedere!" supărat pe deciziile arbitrului - 19% - Pro Sport

Pagina generata in 0.0460 - 0.0476 s :: 03:52:12 20/11/17