FOTO Bătaie generală la FCSB - Astra! Gnohere, iertat de eliminare, Ioniță, trimis la vestiare după ce a primit două "galbene" în 15 secunde! Gest suburban făcut la ieșirea de pe teren - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

Spiritele s-au încins pe finalul partidei dintre FCSB și Astra, după o intrare brutală a lui Gnohere asupra lui Bejan. Jucătorii Astrei au sărit la Gnohere, moment în care fotbalistul roș-albaștrilor i-a dat o palmă lui Alexandru Ioniță, fapt trecut cu vederea de arbitru. Ioniță a ripostat și i-a băgat mâna-n gât francezului. În încăierare s-a implicat și Ionuț Larie, fundașul lui FCSB, care l-a apucat de gât pe Ioniță. ... [citeste]

Actualizata la: 13 aug 2017

FOTO Bătaie generală la FCSB - Astra! Ioniță a fost eliminat după ce a primit două "galbene" în 15 secunde! Gest suburban făcut la ieșirea de pe teren - 72% - Gazeta Sporturilor
FOTO Bătaie generală la FCSB - Astra! Ioniță a fost eliminat după ce a primit două "galbene" în 15 secunde! - 49% - Gazeta Sporturilor
FOTO Bătaie generală la FCSB - Astra! Ioniță a fost eliminat - 29% - Gazeta Sporturilor
"Mă înjurau de toată familia, de toţi morţii!" Alex Ioniţă a explicat cum a "reuşit" să ia două galbene în 30 de secunde: "Gnohere m-a înjurat şi mi-a dat o palmă, apoi..." - 27% - Pro Sport
Inamicul public numărul 1! Eliminat pentru două galbene primite în 30 de secunde, Alex Ioniţă a ieşit de pe teren într-un cor de fluierături. FOTO Reacţia mijlocaşului la adresa tribunelor. Ce s-a întâmplat - 27% - Pro Sport
LIVE BLOG | Bătălia finală, de la 20:00. Viitorul - CFR, FCSB - CS U Craiova şi Dinamo - Astra. TOATE echipele de start: Coman, Hanca, Săpunaru şi Gnohere sunt marii absenţi. Oltenii au trimis în teren cel mai bun prim "11" - 21% - Pro Sport
ACS Poli - FCSB 0-1. Meci extrem de dur pe Bega: 12 cartonaşe galbene şi o eliminare la Munteanu. Dică, inspirat cu introducerea lui Gnohere, bănăţenii au luat foc la ultima fază: "Hoţii, hoţii", s-a auzit pe stadion - 21% - Pro Sport
LIVE BLOG | FCSB - Astra 1-1. O repriză ba, o repriză da! Elevii lui Dică au jucat din nou fotbal doar în partea a doua a meciului. Moise a speculat greşeala lui Bălaşa şi Nedelcu, Gnohere a egalat. Ioniţă a fost eliminat - 20% - Pro Sport
Ce pedeapsă a primit Alexandru Ioniţă pentru gesturile obscene făcute după ce a fost eliminat în meciul FCSB - Astra - 19% - Pro Sport
FOTO Eroare a lui Andrei Chivulete în meciul ACS Poli - FCSB! A iertat un jucător al lui Poli de eliminare în minutul 16 - 18% - Gazeta Sporturilor
Gafă mare de arbitraj: Găman a iertat FCSB de eliminare după ce lovitura lui Popescu i-a zburat gheata din picior şi i-a rupt jambierele lui Marinescu - 18% - Pro Sport
liveTEXT, VIDEO+FOTO » ACUM se joacă FCSB - Astra 1-1 » Gnohere egalează și devine golgeterul campionatului cu 4 reușite - 17% - Gazeta Sporturilor
VIDEO+FOTO Barcelona, răpusă pe teren propriu de Real Madrid în meciul tur din Supercupa Spaniei » Cristiano Ronaldo, gol și eliminare în doar două minute - 16% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | FCSB - Astra 1-1. Gnohere a egalat cu o lovitură de cap, după ce Polczak a fost foarte aproape de autogol - 16% - Pro Sport

Pagina generata in 0.0474 - 0.0494 s :: 09:44:22 21/09/17