Simona Halep, surclasată în semifinalele de la Rogers Cup de Svitolina, în 56 de minute - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

Elina Svitolina s-a calificat în finala de la Rogers Cup după ce a învins-o fără drept de apel pe Simona Halep, scor 6-1, 6-1. În ultimul act ucraineanca o va întâlni pe Caroline Wozniacki. Jucătoarea noastră n-a avut nicio șansă în fața numărului 5 WTA. Ucraineanca a condus din primul moment al jocului și singurul game câștigat de Halep în primul set a fost la scorul de 1-5. ... [citeste]

Actualizata la: 13 aug 2017

SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA 1-6,1-6 şi românca este eliminată de la ROGERS CUP - 53% - RomaniaTV
SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA 1-6, 1-6 şi românca este eliminată de la ROGERS CUP - 53% - RomaniaTV
liveTEXT de la ora 1:00 » Simona Halep joacă pentru finala de la Rogers Cup cu Elina Svitolina - 52% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » Simona Halep joacă ACUM pentru finala de la Rogers Cup cu Elina Svitolina - 52% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » Halep joacă ACUM pentru finala de la Rogers Cup cu Elina Svitolina » Simona a pierdut primul set fără drept de apel - 49% - Gazeta Sporturilor
FAST & FURIOUS | Simona se califică în semifinalele turneului de la Toronto, 6-4, 6-2 cu Caroline Garcia. 70 de minute, antrenament pentru meciul care va avea loc la ora 1:00! Svitolina e următoarea adversară - 46% - Pro Sport
Simona Halep s-a calificat în semifinalele Rogers Cup! Pe cine va înfrunta în turul următor + Prima reacţie a româncei - 46% - Gazeta Sporturilor
Cu ochii pe Simona Halep! S-a stabilit ora meciului cu Elina Svitolina, care o poate duce pe românca noastră în semifinalele turneului de la Roland Garros - 44% - Adevarul
Caroline Wozniacki, prima finalistă de la Rogers Cup, unde o întâlneşte pe Halep sau Elina Svitolina - 43% - Pro Sport
LIVE BLOG Roland Garros | SI-MON-AMOUR! Halep se califică în semifinale după o revenire din altă lume: 3-6, 7-6, 6-0 cu Svitolina! Simona a fost condusă cu set şi 5-1, dar a avut o atitudine de campioană. Se cunosc şi semifinalele de pe tabloul masculin - 41% - Pro Sport
ELINA SVITOLINA-SIMONA HALEP LIVE VIDEO STREAM. Meci extrem de greu pentru Halep în ELINA SVITOLINA-SIMONA HALEP LIVE VIDEO STREAM - 41% - Antena 3
SIMONA HALEP-ELINA SVITOLINA LIVE VIDEO STREAM ONLINE. Meci infernal pentru Halep în SIMONA HALEP-ELINA SVITOLINA LIVE VIDEO STREAM ONLINE - 39% - Antena 3

Pagina generata in 0.0592 - 0.0616 s :: 05:58:59 24/08/17