NEWS ALERT. Ce a păţit Halep cu Svitolina? Adio finală după un SCOR ISTORIC. Totul a durat 56 de minute - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

Simona Halep a pierdut fără drept de apel partida disputată sâmbătă noaptea, împotriva Elinei Svitolina, în semifinalele de la Toronto, scor 1-6, 1-6. [citeste]

Actualizata la: 13 aug 2017
Ziarul: Evenimentul zilei

Ce a păţit Halep cu Svitolina? Adio finală după un SCOR ISTORIC. Totul a durat 56 de minute - 86% - Evenimentul zilei
NEWS ALERT. Simona Halep, ZDROBITĂ în semifinala cu Svitolina. Românca a ratat calificarea în FINALĂ - 36% - Evenimentul zilei
SIMONA HALEP - ELINA SVITOLINA // Halep, prima reacție după meciul cu Svitolina: "La 7 minute după meci, în cabină, am zis asta" » Critică sistemul de la Singapore! - 32% - Gazeta Sporturilor
SIMONA HALEP a pierdut finala de Roma cu ELINA SVITOLINA, scor 6-4, 5-7, 1-6 - 31% - RomaniaTV
Simona Halep vs Elina Svitolina, în finala turneului de la Roma. Un meci cu șanse de a deveni istoric - 30% - Digi24
NEWS ALERT. Simona Halep merge în sferturile de finală de la Cincinnati - 28% - Evenimentul zilei
NEWS ALERT. Moment ISTORIC pentru sportul românesc. Echipajul de 8+1 a cucerit medalia de aur, după 18 ani - 27% - Evenimentul zilei
LIVE BLOG | Halep - Ostapenko 4-3, în MAREA FINALĂ de la Roland Garros! Simona preia conducerea într-un meci istoric, letona joacă totul pe cartea atacului! - 25% - Pro Sport
LIVE SCORE | Halep - Garcia 2-3, la Toronto. Tensiune în gameul 5 care a durat 12 minute, Simona n-a reuşit să valorifice 4 şanse de break. Arbitra de scaun îi roagă pentru a doua oară în 5 minute pe spectatori să-şi închidă telefoanele - 25% - Pro Sport

Pagina generata in 0.0276 - 0.0290 s :: 07:58:11 11/12/17