Tăturșanu are Franța la picioare! Lăudat de toată lumea după debutul la Nantes » A doborât un recordul ultimului deceniu în Ligue 1 - www.infoziare.ro

Ciprian Tătărușanu a debutat în Ligue 1 în meciul Nantes - Marseille 0-1 și a avut o evoluție extrem de apreciată. Din 2007 niciun portar nu mai reușise la debut 9 parade într-un meci din Hexagon. "A prins o seară memorabilă, iar Nantes a făcut o achiziție excepțională", l-a lăudat Rudi Garcia, antrenorul lui OM Noua aventură franceză a pornit senzațional pentru Tătărușanu. ... [citeste]

Actualizata la: 13 aug 2017

Tătărușanu are Franța la picioare! Lăudat de toată lumea după debutul la Nantes » A doborât recordul ultimului deceniu în Ligue 1 - 87% - Gazeta Sporturilor
Tătăruşanu, lăudat de presa franceză după ce a "închis" poarta lui Nantes în ultima etapă a turului din Ligue 1. Ce scriu jurnaliştii din "Hexagon" - 26% - Pro Sport
Ciprian Tătăruşanu, al 7-lea meci fără gol primit în Franţa » Nantes a obţinut o nouă victorie şi e pe 5 în Ligue 1 - 22% - Gazeta Sporturilor
Reacția lui Mido după ce conaționalul Salah i-a doborât recordul în Europa - 18% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Tătărușanu a comis-o în ultimul minut la Nantes! Toată lumea și-a amintit de faza hilară din meciul cu PSG - 18% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Tătărușanu a comis-o în ultimul minut al meciului lui Nantes! Toată lumea și-a amintit de faza hilară din meciul cu PSG - 18% - Gazeta Sporturilor
Tătăruşanu, performer cu Nantes! Rezultatele etapei şi clasamentul în Ligue 1! - 18% - Cancan
VIDEO Unicul și irepetabilul Messi » Recordul vechi de 38 de ani doborât după golul cu Real Madrid - 18% - Gazeta Sporturilor
Tătăruşanu duce Nantes pe locul 3! Rezultatele etapei şi clasamentul în Ligue 1! - 18% - Cancan
Gestul lui Tom Hanks pentru care toată lumea l-a lăudat. Ce a făcut celebrul actor la Globurile de Aur - 17% - Antena 3
Fantasticul Federer: Legendarul elveţian a devenit cel mai vârstnic lider mondial din istorie. A doborât recordul după 15 ani - 17% - Adevarul
Tătăruşanu a închis din nou poarta lui Nantes, ajungând la 270 de minute fără gol primit în Ligue 1 - 17% - Cancan
"36 de ani şi 195 de zile..." Reacţia lui Andre Agassi după ce Roger Federer i-a doborât recordul, devenind cel mai în vârstă lider ATP din istorie - 17% - Pro Sport