Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

liveTEXT » ACUM se joacă Poli Iași - Dinamo 0-0

Poli Iași primește ACUM vizita lui Dinamo într-un meci din etapa a 6-a din Liga 1. Partida e în direct la TV Digi Sport 1, TV Dolce Sport 1 și liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT LIVE: POLI IAȘI - DINAMO 0-0 Moldovenii au cinci puncte și ocupă locul 11, în timp ce formația lui Cosmin Contra e pe poziția a 5-a, cu 9 puncte. Echipele de start: Poli Iași: Kelava - Almeida, Frăsinescu, Cioinac, Bădic - Qaka, Chelaru - Pedro Mendes, Platini, Sin - A. ... [citeste]

Actualizata la: 13 aug 2017

liveTEXT+VIDEO » ACUM se joacă Poli Iași - Dinamo 1-1, Kizito a egalat - 96% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » ACUM se joacă Poli Iași - Dinamo 0-1, Nemec a deschis scorul - 96% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT+VIDEO » ACUM se joacă Poli Iași - Dinamo 0-1, Nemec a deschis scorul - 95% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT+VIDEO » ACUM se joacă ACS Poli Timișoara - Poli Iași 1-1 - 88% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » ACUM se joacă ACS Poli Timișoara - Poli Iași 0-0 - 88% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » ACUM se joacă Poli Iași - Gaz Metan 0-0 - 84% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » ACUM se joacă Astra - Poli Iași 0-0 - 84% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » ACUM se joacă Poli Iași - Gaz Metan 1-0 - 84% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM Viitorul - Poli Iași 0-0 » Acum se joacă prima repriză - 84% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT+VIDEO ACUM Viitorul - Poli Iași 1-1 » Acum se joacă prima repriză - 84% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT+VIDEO » ACUM se joacă Poli Iași - Gaz Metan 1-0 - 84% - Gazeta Sporturilor

Pagina generata in 0.0082 - 0.0095 s :: 14:50:59 22/10/17