Cel mai nebun șofer! Și-a vândut mașina ca să parieze tot pe victoria echipei favorite. Ce a urmat? - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

În urmă cu doi ani, un turc, fan Fenerbahce, a decis să-și vândă automobilul și să parieze tot pe victoria echipei favorite. Nu i-a ieșit! Întâmplarea a avut loc în urmă cu doi ani, însă și acum povestea stârnește tot felul de reacții printre internauți. Un turc şi-a vândut maşina pentru a paria pe victoria […] [citeste]

Actualizata la: 12 sep 2017
Ziarul: AutoBild

Unui şofer i s-a stricat maşina din cauza unei gropi, iar după cinci ore, un poliţist din Călăraşi a oprit maşina lângă el! Ce a urmat, a devenit instantaneu VIRAL! - 28% - Cancan
Un şofer de Mercedes i-a tăiat calea acestei femei. Ea s-a dat jos din maşină. Ce a urmat e şocant! - 26% - Realitatea TV
Un șofer din Capitală a făcut infarct la volan și a tras mașina pe dreapta. Este șocant ce a urmat - 26% - Realitatea TV
FOTO Suferă pentru Lakers » E supermodel celebru, dar nu ratează niciun meci al echipei favorite - 23% - Gazeta Sporturilor
Meci nebun, nebun, nebun în preliminariile Europa League! În minutul 87 Beitar era condusă cu 3-1 pe teren propriu. Cum au câştigat israelienii - 22% - Pro Sport
Meci nebun în Banat: ACS Poli - CFR Cluj 4-3! Gazdele au condus cu 4-0, dar au fost pe punctul de a rata victoria - 20% - Adevarul
Niculescu, victoria anului: Monica a câştigat un meci nebun la Washington şi o va întâlni pe Patricia Ţig în turul II - 20% - Adevarul
Pandurii Tg. Jiu - Concordia Chiajna 3-2. Final nebun la Severin! Munteanu a egalat în minutul 90, dar Batin a adus victoria gazdelor în prelungiri - 20% - Pro Sport
Un TIR-ist din România s-a dat jos cu bâta la un alt șofer! Vezi ce a urmat! | VIDEO - 20% - AutoBild
Becali, atacat de finanţatorul Viktoriei Plzen: "Nu ne interesează nimic din ce spune un nebun!" Cehii sunt încrezători înaintea meciului de marţi. Ce a declarat căpitanul echipei - 20% - Pro Sport
Un șofer “a îndrăznit” să-i dea flash-uri unui taximetrist! Ce a urmat! | VIDEO - 20% - AutoBild
Meci nebun pentru Mircea Rednic în Belgia! Mouscron era condusă cu 2-0 în minutul 67, dar avea un om în plus şi speranţe la o revenire. Ce a urmat, însă, e peste cele mai optimiste aşteptări ale "Puriului" - 19% - Pro Sport
Un șofer “a îndrăznit” să-i dea flash-uri unui taximetrist! Ce a urmat a speriat pe toată lumea! | VIDEO - 19% - AutoBild
Băiatul lui Zinedine Zidane a fost vândut de oficialii echipei Real Madrid. Unde a ajuns fiul antrenorului „galacticilor” - 19% - Evenimentul zilei

Pagina generata in 0.0086 - 0.0111 s :: 08:48:27 23/09/17