Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

VIDEO Două goluri superbe în Tottenham - Dortmund » Urmărește-le AICI!

În meciul dintre Tottenham și Borussia Dortmund din prima etapă a grupelor Ligii Campionilor s-au marcat două dintre cele mai frumoase goluri ale serii. Yarmolenko, în minutul 11, a trimis din prima cu stângul de la marginea careului de 16 metri, iar mingea s-a oprit direct în vinclul porții englezilor. Tottenham a replicat prin reușita lui Harry Kane, care a luat o acțiune pe cont propriu de la jumătatea terenului și a finalizat-o cu gol. ... [citeste]

Actualizata la: 13 sep 2017

VIDEO+FOTO Manchester City și-a desființat adversara în Premier League » Două goluri superbe - 41% - Gazeta Sporturilor
TOTTENHAM - BORUSSIA DORTMUND LIVE în LIGA CAMPIONILOR. ONLINE STREAM DOLCE (TELEKOM) - VIDEO - 36% - Antena 3
VIDEO Borussia Dortmund furioasă, după înfrângerea cu Tottenham: ”E scandalos să pierzi din cauza unei greșeli fatale de arbitraj - 35% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Românii fac legea în Turcia! Torje și Grozav au înscris goluri superbe și au adus victoria lui Karabuk - 33% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO Borussia Dortmund - Bayern, Supercupa Germaniei » Patru goluri în primele 90 de minute - 33% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | Athletic Bilbao - Dinamo 3-0. E greu în fotbalul mare! Îngenuncheaţi de două goluri superbe şi un contraatac perfect, "câinii" lui Contra ies din Europa după 1-4 la general - 32% - Pro Sport
liveTEXT + VIDEO Borussia Dortmund - Bayern, Supercupa Germaniei » Trei goluri marcate până în minutul 71 - 32% - Gazeta Sporturilor
VIDEO + FOTO Tottenham - United 2-1 » Broken Hart Lane. Emoționantă despărțire de arena pe care Tottenham a jucat 118 ani! - 31% - Gazeta Sporturilor
liveSCORE, FOTO + VIDEO ACUM se joacă derby-ul Vestului ASU Poli - UTA » Urmărește-l AICI! - 30% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Astra - ACS Poli 2-0 » Urmărește AICI liveTEXT ultimul meci al rundei a treia - 30% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT și VIDEO » Lazio și AC Milan joacă acum în Serie A » Urmărește AICI partida! - 30% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO+FOTO » Au început meciurile din preliminariile CM 2018 » Urmărește AICI toate partidele - 30% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT+VIDEO Danemarca - Polonia » Urmărește AICI toate rezultele din grupa de calificare a României - 30% - Gazeta Sporturilor

Pagina generata in 0.0109 - 0.0126 s :: 06:11:45 24/09/17