Sănătatea Cluj are magnet la granzi în Cupa României! Povestea patronului jucător care vrea să intre în prelungiri cu FCSB! - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

[citeste]

Actualizata la: 12 oct 2017
Ziarul: Antena 1

Visul patronului-jucător de la Sănătatea, la 53 de ani: "Vreau să intru în prelungiri cu FCSB şi să dau golul victorie". Micuţa echipă din Liga 3 are 10 ani de când se duelează cu granzii Ligii 1, în Cupa României - 48% - Pro Sport
Visul patronului-jucător de la Sănătatea, la 53 de ani: "Vreau să intru în prelungiri cu FCSB şi să dau golul victoriei". Micuţa echipă din Liga 3 are 10 ani de când se duelează cu granzii Ligii 1, în Cupa României - 48% - Pro Sport
LIVESCORE: FCSB-Sănătatea Cluj, rezultat Cupa României - 33% - DC News
Sănătatea Cluj - FCSB LIVE. Cupa României ONLINE VIDEO STREAM - 32% - Antena 3
ProSport LIVE | Imuni la "viruşi"! Set făcut de FCSB cu Sănătatea Cluj în Cupa României - 32% - Pro Sport
CUPA ROMÂNIEI. FCSB S-A distrat în meciul cu Sănătatea Cluj și s-a CALIFICAT în optimile de finală - 32% - Evenimentul zilei
SĂNĂTATEA CLUJ - FCSB (STEAUA) LIVE în Cupa României. ONLINE STREAM Digi Telekom - VIDEO - 31% - Antena 3
ProSport LIVE | Florin Manea, invitat special! FRF acuzată de furt, Halep - Wozniacki la Turneul Campioanelor. CS U Craiova merge mai departe în Cupa României. Sănătatea Cluj - FCSB - 29% - Pro Sport
liveTEXT de la 20:30 » Sărbătoare la Cluj! Sănătatea Cluj - FCSB în 16-imile Cupei României - 27% - Gazeta Sporturilor
EXCLUSIV Sănătatea Cluj a încercat să dea două lovituri pe piața transferurilor pentru meciul de Cupă cu FCSB - 26% - Gazeta Sporturilor
CUPA ROMÂNIEI | Petrolul - CS Mioveni 1-1. Vintilă egalează cu mâna în minutul 90+2 şi trimite meciul în prelungiri. ”U” Cluj - Ştiinţa Miroslava 0-0. CSM Poli Iaşi e prima echipă calificată în optimi - 26% - Pro Sport
FCSB, calificată în optimile Cupei României, după 6-1 cu Sănătatea Cluj - 25% - Jurnalul National
liveTEXT de la 20:30 » Sărbătoare la Cluj! Sănătatea - FCSB în 16-imile Cupei României - 25% - Gazeta Sporturilor
CUPA ROMÂNIEI | Petrolul - CS Mioveni 1-1. Argeşenii rămân în inferioritate. Vintilă a egalat cu mâna în minutul 90+2 şi a trimis meciul în prelungiri. ”U” Cluj - Ştiinţa Miroslava 1-0. CSM Poli Iaşi e prima echipă calificată în optimi - 25% - Pro Sport

Pagina generata in 0.0634 - 0.0648 s :: 12:06:29 22/01/18