Sorana Cîrstea s-a calificat în "sferturi" la Linz » Tie-break palpitant câștigat de româncă + cu cine joacă mai departe - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

Sorana Cîrstea (37 WTA) s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA de la Linz (Austria), grație victoriei din optimi în fața rusoaicei Natalia Vikhlyantseva (69 WTA). Românca s-a impus în două seturi muncite, scor 7-6 (14), 6-4, la capătul unui meci care a durat două ore și 12 minute.  Primul set s-a derulat pe durata a oră și 20 de minute și a avut parte de o doză mare de dramatism. ... [citeste]

Actualizata la: 13 oct 2017

Sorana Cîrstea a învins-o pe Karolina Pliskova, fost lider mondial. Românca s-a calificat în sferturi - 39% - Digi24
LIVE VIDEO. Sorana Cîrstea a câștigat primul set în fața Karolinei Pliskova. Românca e aproape de un loc în sferturi - 37% - Digi24
Linz. Sorana Cîrstea, calificare în sferturi - 37% - DC News
LIVE TEXT | ACUM: Cîrstea - Rybarikova, în sferturi. Sorana, din nou în dificultate. Victorie mare pentru Mihaela Buzărnescu: după 5 mingi de meci ratate, a câştigat tiebreak-ul decisivului cu Bencic şi este în semifinale la Linz! De luni, va fi în Top 90 WTA - 36% - Pro Sport
Sorana Cîrstea a fost eliminată de Rybarikova în sferturi la turneul de la Linz - 35% - Adevarul
Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Linz - 35% - AGERPRES
Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Linz - 35% - Jurnalul National
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA de la Linz - 35% - Jurnalul National
LIVE TEXT | ACUM: Cîrstea - Rybarikova, în sferturi. Sorana are şi ea meci de trei seturi. Victorie mare pentru Mihaela Buzărnescu: după 5 mingi de meci ratate, a câştigat tiebreak-ul decisivului cu Bencic şi este în semifinale la Linz - 35% - Pro Sport
LIVE TEXT | ACUM: Cîrstea - Rybarikova, în sferturi. Sorana luptă, revine de două ori, domină fileul şi ia primul set! Victorie mare pentru Mihaela Buzărnescu: după 5 mingi de meci ratate, a câştigat tiebreak-ul decisivului cu Bencic şi este în semifinale la Linz - 35% - Pro Sport
Victorie facilă pentru Sorana Cîrstea » S-a calificat în turul II la turneul de la Linz - 34% - Gazeta Sporturilor
Cîrstea, victoria 400 din carieră! "Sori" s-a calificat în sferturile turneului de la Linz după un tie-break incredibil: "A fost cel mai lung din viaţa mea!" - 34% - Pro Sport
Cîrstea, victoria 400 din carieră! "Sori" s-a calificat în sferturile turneului la Linz după un tie-break incredibil: "A fost cel mai lung din viaţa mea!" - 34% - Pro Sport
LIVE TEXT | ACUM: Cîrstea - Rybarikova, în sferturi. Suspans: Sorana a salvat două mingi de set şi egalează. Victorie mare pentru Mihaela Buzărnescu: după 5 mingi de meci ratate, a câştigat tiebreak-ul decisivului cu Bencic şi este în semifinale la Linz! De luni, va fi în Top 90 WTA - 34% - Pro Sport

Pagina generata in 0.0120 - 0.0144 s :: 06:23:45 19/10/17