Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

Două românce în sferturile de finală ale turneului de la Linz!

Jucătoarea de tenis Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Linz. Românca a avut un meci foarte greu în optimile de finală ale competiţiei din Austria dotată cu premii totale în valoare de 250.000 de dolari. [citeste]

Actualizata la: 13 oct 2017
Ziarul: Cancan

LIVE TEXT | Două românce în sferturile de la Linz: Mihaela Buzărnescu - Belinda Bencic. "Miki" face un meci perfect şi este la două game-uri de victorie! De la 21:00, îi ţinem pumnii Soranei Cîrstea în duelul cu principala favorită a turneului - 76% - Pro Sport
LIVE TEXT | Două românce în sferturile de la Linz: Mihaela Buzărnescu - Belinda Bencic. "Miki" face un prim set perfect. De la 21:00, îi ţinem pumnii Soranei Cîrstea în duelul cu principala favorită a turneului - 74% - Pro Sport
LIVE TEXT | Două românce în sferturile de la Linz: Mihaela Buzărnescu - Belinda Bencic 3-2. Experienţă versus tinereţe, între două sportive care au avut de trecut peste accidentări serioase. De la 21:00, îi ţinem pumnii Soranei Cîrstea în duelul cu principala favorită a turneului - 73% - Pro Sport
Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Linz - 57% - Jurnalul National
Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Linz - 57% - AGERPRES
Tenis: Mihaela Buzărnescu s-a calificat în sferturile turneului WTA de la Linz - 56% - AGERPRES
Două românce luptă pentru finala turneului BRD Bucharest Open. Programul meciurilor de azi - 56% - Adevarul
Simona cu două feţe: fără să joace grozav, Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Washinghton - 54% - Adevarul
LIVE TEXT | Încă un thriller: Mihaela Buzărnescu a servit pentru victorie şi a ratat trei mingi de meci în faţa tinerei Belinda Bencic, iar elveţianca a forţat decisivul în sferturile turneului de la Linz. De la 21:00, îi ţinem pumnii Soranei Cîrstea în duelul cu principala favorită a turneului - 53% - Pro Sport
LIVE TEXT | Încă un thriller: Mihaela Buzărnescu are break în decisiv! "Miki" a servit pentru victorie şi a ratat trei mingi de meci în faţa tinerei Belinda Bencic în setul doi, în sferturile turneului de la Linz. De la 21:00, îi ţinem pumnii Soranei Cîrstea în duelul cu principala favorită a turneului - 53% - Pro Sport
Cîrstea, victoria 400 din carieră! "Sori" s-a calificat în sferturile turneului la Linz după un tie-break incredibil: "A fost cel mai lung din viaţa mea!" - 53% - Pro Sport
Cîrstea, victoria 400 din carieră! "Sori" s-a calificat în sferturile turneului de la Linz după un tie-break incredibil: "A fost cel mai lung din viaţa mea!" - 53% - Pro Sport

Pagina generata in 0.0100 - 0.0114 s :: 15:57:29 18/10/17