România anului 2017, episodul 2. Arbitru agresat în timpul unui meci Old Boys! Partida s-a terminat în minutul 70. "Cavalerii fluierului" se pregătesc să protesteze: "Stop violenţei!" - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

După ce arbitrul Alexandru Ciuchiţă a fost băgat în spital de un jucător de la Petrăchioaia, în Liga a IV-a, a venit rândul unui asistent să fie victima jucătorilor. Marian Istrate, aribtru delegat la meciurile din Liga a III-a şi în acelaşi timp unul dintre cei mai promiţători... [citeste]

Actualizata la: 13 oct 2017
Ziarul: Pro Sport

Moment șocant în timpul unui meci de fotbal. Un arbitru a scos pistolul, după ce un jucător l-a lovit - VIDEO - 17% - Antena 3
România anului 2017. Arbitru băgat în spital de jucători şi comenzi venite "de sus". De pe margine se striga: "Dă-i, dă-i! Nu-l lăsa!" - 15% - Pro Sport
Meciuri spectaculoase în Liga a 2-a » Un meci s-a terminat 9-0, iar la o partidă a ieșit o cotă 50 - 15% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | România – Serbia 21 - 22 (min 58). Meciul a fost întrerupt în minutul 22, din cauza unei căderi de tensiune. România luptă fantastic, iar Popescu face o partidă mare în poartă - 13% - Pro Sport
Propunere inedită din partea unui fost arbitru celebru: "FIFA ar avea credibilitate doar dacă ar pune-o arbitru video pe ea" - 12% - Gazeta Sporturilor
Un arbitru din Liga 1 povestește cum îl pune la punct pe Șumudică la fiecare meci + Ce fotbaliști din România îi plac - 12% - Gazeta Sporturilor
Preliminariile CM 2018 LIVE SCORE | Kazahstan - Danemarca 1-3. Nordicii s-au distanţat la patru puncte de România. Final NEBUN la Glasgow! În minutul 87 era 1-0 pentru Anglia, s-a terminat 2-2 - 12% - Pro Sport
Arbitru cu noroc pentru tricolori la partida cu Armenia! - 12% - Cancan
Incident șocant în timpul unui meci de rugby! Reacția promptă a antrenorului a salvat viața unui spectator din tribune - 12% - Antena 3
Declaraţia dură a unui oficial din Ministerul Muncii şi Justiţiei Sociale: "În România se moare din cauza violenţei domestice" - 11% - Jurnalul National
VIDEO Zenit scoasă din Cupă de o divizionară secundă, Mancini dă vina pe arbitru! » Fostul dinamovist Mevlja a luat "roșu" în minutul 11 - 11% - Gazeta Sporturilor
Tatăl unui copil de 13 ani care a făcut o comoţie cerebrală în timpul unui meci de fotbal acuză echipajul ambulanţei private că a venit fără aparatură - 11% - Adevarul
Războiul dintre Balaj şi Burleanu a ajuns la episodul 3! Fostul arbitru îi dă o replica acidă preşedintelui FRF: "Răspund cu o oarecare întârziere, întrucât nu reprezentaţi o prioritate pentru mine" - 11% - Pro Sport
Cehii au "explodat": "Momentul decisiv al meciului? Minutul 22!" Fundaşul Hajek a pus tunurile pe arbitru: "Nu a fost penalty. Ştiam că Budescu e departe de minge" - 11% - Pro Sport

Pagina generata in 0.0291 - 0.0307 s :: 06:40:37 19/10/17