Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

Danemarca s-a calificat la CM 2018 după barajul împotriva Irlandei

Naţionala de fotbal a Danemarcei s-a calificat la Cupa Mondială 2018 în urma barajului împotriva Irlandei, pe care a învins-o marţi la Dublin în manşa a doua cu 5-1 (2-1), după ce în tu... [citeste]

Actualizata la: 15 noi 2017
Ziarul: Jurnalul National

Danemarca s-a calificat la CM 2018 după barajul împotriva Irlandei - 100% - AGERPRES
Elveția s-a calificat la CM 2018 după barajul împotriva Irlandei de Nord - 82% - AGERPRES
liveTEXT de la 21:45 Danemarca - Irlanda în barajul pentru Cupa Mondială - 35% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT Danemarca - Irlanda în barajul pentru Cupa Mondială - 35% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + FOTO Danemarca - Irlanda în barajul pentru Cupa Mondială - 34% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Nebunie totală după ce Costa Rica s-a calificat la CM 2018 » Reacție de milioane a comentatorului după golul marcat în minutul 90+5 - 31% - Gazeta Sporturilor
Fotbal: Japonia s-a calificat la CM 2018, după ce a învins Australia cu scorul de 2-0 - 31% - AGERPRES
Drumul spre Rusia! România, în preliminariile CM 2018. Clasament Grupa E, programul meciurilor şi rezultatele. S-a schimbat liderul, după Armenia - Danemarca 1-4! - 31% - Pro Sport
liveTEXT ACUM, Suedia - Italia 0-0, în barajul pentru CM 2018 - 30% - Gazeta Sporturilor
Meciuri tari în barajul pentru Cupa Mondială 2018 - 30% - Jurnalul National
LIVE SCORE Preliminarii CM 2018 | Germania - Norvegia 5-0. Goretzka marchează la 4 minute după ce a intrat pe teren! Nemec, pasă de gol în Anglia - Slovacia 2-1. Armenia - Danemarca 1-4 - 30% - Pro Sport
Surpriză mare la barajul pentru CM 2018: Suedia a învins-o pe Italia - 30% - Jurnalul National
LIVE SCORE Preliminarii CM 2018 | Kazahstan - Muntenegru 0-3. Danemarca - Polonia 2-0. Cornelius dublează avantajul nordicilor! Cehia - Germania 0-1. Werner "sparge" tabela după 4 minute - 30% - Pro Sport
LIVE SCORE Preliminarii CM 2018 | Kazahstan - Muntenegru 0-3. Danemarca - Polonia 1-0. Delaney deschide scorul cu o lovitură de cap! Cehia - Germania 0-1. Werner "sparge" tabela după 4 minute - 30% - Pro Sport

Pagina generata in 0.0174 - 0.0187 s :: 08:22:10 18/11/17