VIDEO Argentina a fost umilită de o echipă africană, care i-a dat patru goluri în 31 de minute. Surprize şi în alte amicale - www.infoziare.ro

Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

Naţionala Argentinei, calificată pe genunchi la Campionatul Mondial din Rusia, continuă să surprinsă negativ şi după îndeplinirea obiectivului. [citeste]

Actualizata la: 15 noi 2017
Ziarul: Adevarul

AC Milan, umilită de Lazio în etapa a treia din Serie A! Immobile, eroul unui meci în care romanii au marcat patru goluri în 12 minute - 34% - Pro Sport
VIDEO + FOTO 23 de goluri într-o seară spectaculoasă de Champions League! Patru goluri la Dortmund - Real Madrid + surprize la Monaco și Moscova - 32% - Gazeta Sporturilor
"Câinii" au plecat în cantonamentul din Slovenia » Patru absenți și patru surprize uriașe în lotul lui Cosmin Contra + Programul partidelor amicale - 29% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO Borussia Dortmund - Bayern, Supercupa Germaniei » Patru goluri în primele 90 de minute - 27% - Gazeta Sporturilor
FCSB va juca patru amicale în al doilea cantonament al verii! Adversarii cu care se va duela echipa lui Dică - 27% - Pro Sport
VIDEO Meci dramatic cu șapte goluri între Astana și Celtic » De la 21:45 se joacă alte patru meciuri - 26% - Gazeta Sporturilor
VIDEO. O adolescentă a fost bătută şi umilită în plină stradă. Alte două fete o pun în genunchi şi o stropesc cu apă. Filmarea a ajuns la poliţie - 24% - Romania Libera
VIDEO. O adolescentă a fost bătută şi umilită în plină stradă. Alte două fete o pun în genunchi şi o stropesc cu apă. Filmarea a ajuns la poliţie. Reacția agresoarelor - 23% - Romania Libera
LIVE SCORE | Gaz Metan Mediaş - FC Voluntari 3-1. Patru goluri în 15 minute! Buzean înscrie în propria poartă - 23% - Pro Sport
Incendiu la o fabrică de vopseluri din Hunedoara. O persoană a fost grav rănită, iar alte patru au fost intoxicate cu fum VIDEO - 22% - RomaniaTV
Zalăul doar egal la Cluj! Tadici a sărit la arbitri după ce echipa sa nu a mai marcat în ultimele 8 minute și a luat 4 goluri consecutiv! - 22% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM + VIDEO » Astana marchează 4 goluri în 50 de minute - 21% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Viitorul - Sepsi 2-0 » Două goluri în 40 de minute - 21% - Gazeta Sporturilor

Pagina generata in 0.0493 - 0.0508 s :: 07:45:20 23/11/17