Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi al turneului de la Doha, însă Irina Begu a fost eliminată/ Cîrstea o va întâlni pe Elise Mertens în turul doi - www.infoziare.ro

Jucătoarea Sorana Cîrstea, numărul 38 mondial, s-a calificat, marţi, în turul doi al turneului de la Doha (Qatar), competiţie de categorie Premier 5, dotată cu premii în valoare de 2,6 milioane de dolari. [citeste]

Actualizata la: 13 feb 2018
Ziarul: Mediafax

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi al turneului de la Doha, însă Irina Begu a fost eliminată - 72% - Mediafax
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la Doha. Begu a fost eliminată - 57% - Digi24
Bis la Madrid » Turneu fantastic reușit de Sorana Cîrstea: S-a calificat în sferturi » Irina Begu a fost eliminată în turul 3 al turneului de la Madrid - 56% - Gazeta Sporturilor
Turneu fantastic reușit de Sorana Cîrstea: S-a calificat în sferturi la Madrid » Irina Begu a fost eliminată în turul 3 al turneului de la Madrid - 56% - Gazeta Sporturilor
liveSCORE ACUM Sorana Cîrstea a câștigat primul set » Irina Begu a fost eliminată în turul 3 al turneului de la Madrid - 53% - Gazeta Sporturilor
liveSCORE ACUM Sorana Cîrstea a pierdut setul secund » Irina Begu a fost eliminată în turul 3 al turneului de la Madrid - 53% - Gazeta Sporturilor
liveSCORE ACUM Sorana Cîrstea joacă acum pentru accederea în sferturi » Irina Begu a fost eliminată în turul 3 al turneului de la Madrid - 50% - Gazeta Sporturilor
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 al turneului de la Doha - 49% - Jurnalul National
Sorana Cîrstea este în turul doi la Doha: a învins-o rapid pe Sakkari, deşi a jucat cu mâna bandajată şi s-a certat cu arbitra într-un moment important. Irina Begu s-a resimţit după efortul din FED Cup şi a fost eliminată de Sam Stosur - 48% - Pro Sport
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi al turneului de la Doha. Se pregătește Halep - 48% - Romania Libera
LIVE BLOG | Sorana Cîrstea este în turul doi la Doha: a învins-o rapid pe Sakkari, deşi a jucat cu mâna bandajată şi s-a certat cu arbitra într-un moment important. Irina Begu s-a resimţit după efortul din FED Cup şi a fost eliminată de Sam Stosur - 47% - Pro Sport
SORANA CÎRSTEA - ELISE MERTENS LIVE TEXT. Sorana Cîrstea, revenire de senzație la Doha - 47% - Antena 3
Adversară grea pentru Cîrstea în turul doi la Doha! Pe cine va întâlni Sorana - 43% - Pro Sport
Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi al turneului de la Beijing - 42% - Pro Sport