Liga Campionilor. Victorie clară pentru Manchester City

Manchester City a făcut un pas mare spre sferturile de finală ale Ligii Campionilor la fotbal, marţi seara, după ce a surclasat formaţia elveţiană FC Basel cu scorul de 4-0 (3-0), în deplasare, în... [citeste]

Actualizata la: 14 feb 2018
Ziarul: Jurnalul National

Liga Campionilor: Liverpool, o nouă victorie cu Manchester City - 74% - Jurnalul National
LIVE BLOG Liga Campionilor | Manchester City - Liverpool şi AS Roma - Barcelona se joacă ACUM! Jesus a deschis scorul în minutul doi pentru City! Roma conduce pe Olimpico! - 63% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Manchester City - Liverpool şi AS Roma - Barcelona se joacă ACUM! Jesus a deschis scorul în minutul 2 pentru City! Roma conduce pe Olimpico! - 63% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Manchester City - Liverpool şi AS Roma - Barcelona se joacă ACUM! Jesus a deschis scorul în minutul 2 pentru City, asediu la poarta cormoranilor! Roma conduce pe Olimpico! - 62% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Manchester City - Liverpool şi AS Roma - Barcelona se joacă ACUM! Jesus a deschis scorul în minutul doi pentru City, asediu la poarta cormoranilor! Roma conduce pe Olimpico! - 62% - Pro Sport
Liverpool, o nouă victorie cu Manchester City și calificare în semifinalele Ligii Campionilor - 61% - Antena 3
LIVE BLOG Liga Campionilor | Tottenham - Juventus şi Manchester City - Basel se joacă ACUM! Basel o egalează pe City! Asediu la poarta lui Buffon pe Wembley, penalty neacordat pentru Juventus - 61% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Tottenham - Juventus şi Manchester City - Basel se joacă ACUM! Basel, la egalitate cu City! Son a deschis scorul pe Wembley - 60% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Tottenham - Juventus şi Manchester City - Basel se joacă ACUM! Basel o egalează pe City! Son deschide scorul pe Wembley! - 60% - Pro Sport
Liga Campionilor | Tottenham - Juventus 1-2 şi Manchester City - Basel 1-2! Italienii se califică după ce au întors scorul pe Wembley! City este a doua echipa din Anglia calificată în sferturile Champions League - 60% - Pro Sport
Surpriză în Liga Campionilor. Liverpool a umilit-o pe Manchester City - 60% - Jurnalul National
Surpriză neplăcută pentru Guardiola înainte de returul din Liga Campionilor, Manchester City - Liverpool: "Amintiți-vă ce-a fost anul trecut!" - 59% - Gazeta Sporturilor
LIVE TEXT Manchester City – Basel, în optimile Ligii Campionilor. Elvețienii, victorie de palmares în Anglia! - 59% - Libertatea
Liverpool o spulberă pe Manchester City în Liga Campionilor. Violențe înainte de meci - 58% - Antena 3