VIDEO + FOTO Final NEBUN de meci pe "Bernabeu"! Ronaldo răpune colosul parizian + Liverpool o distruge pe Porto - www.infoziare.ro

Real Madrid s-a impus în manșa tur a șocului optimilor Ligii Campionilor, scor 3-1, în fața celor de la PSG. Liverpool a trecut categoric, scor 5-0, de FC Porto. Retururile vor fi pe 6 martie la Paris, respectiv Liverpool. Real Madrid - PSG 3-1Au marcat: Ronaldo' 45 (pen.) ' 83, Marcelo '86 / Rabiot '33 VIDEO / text Ronaldo a doborât colosul parizian, ducându-i pe madrileni mai aproape de apărarea trofeului Ligii Campionilor. ... [citeste]

Actualizata la: 15 feb 2018

LIVE BLOG Liga Campionilor | Real - PSG şi Porto - Liverpool se joacă ACUM! Liverpool are 2-0, Cristiano Ronaldo egalează, 1-1 pe Bernabeu - 34% - Pro Sport
LIVE BLOG Liga Campionilor | Real - PSG şi Porto - Liverpool se joacă ACUM! Liverpool face 3-0 în Portugalia, Cristiano Ronaldo egalează, 1-1 pe Bernabeu - 34% - Pro Sport
Liga Campionilor | Real - PSG 3-1 şi Porto - Liverpool 0-5! Realul răstoarnă rezultatul pe Bernabeu, Ronaldo a reuşit o dublă! ”Cormoranii” au rezolvat în mare măsură calificarea - 30% - Pro Sport
Liga Campionilor. Final NEBUN de meci pe "Bernabeu"! - 30% - Jurnalul National
VIDEO Show old-school pe Bernabeu! La pauză era 1-1, dar a ieșit un show nebun cu 9 goluri! "Careu" Cristiano Ronaldo! - 25% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG Liga Campionilor | Real - PSG şi Porto - Liverpool se joacă ACUM! Liverpool se distrează, Cristiano Ronaldo face dubla şi Real Madrid conduce cu 2-1 - 24% - Pro Sport
liveTEXT, VIDEO+FOTO // ACUM se joacă Real Madrid - PSG și Porto - Liverpool - 23% - Gazeta Sporturilor
LIVERPOOL - FC PORTO, Champions League. Meci-spectacol - 22% - DC News
LIVE BLOG Liga Campionilor | PSG - Real şi Liverpool - FC Porto se joacă ACUM. Ronaldo a deschis scorul la Paris - 22% - Pro Sport
VIDEO+FOTO Real nu mai iese din criză: înfrângere pe Bernabeu și postul lui Zidane e în pericol! Ronaldo, de nerecunoscut - 22% - Gazeta Sporturilor
Thriller pe Anfield! VIDEO | Liverpool şi City au oferit cel mai NEBUN meci al sezonului din Premier League. Goluri FABULOASE înscrise de Mane, Firmino şi Salah - 21% - Pro Sport
Meci nebun pentru Barcelona în penultima etapă din La Liga! 9 goluri marcate, cu 25 de minute înainte de final. Hat-trick Coutinho | VIDEO - 21% - Pro Sport
VIDEO + FOTO Meci nebun la Ovidiu » Patru goluri într-un meci în care FCSB pierde teren și îi dă șansa CFR-ului să reintre în luptă - 21% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG Liga Campionilor | PSG - Real şi Liverpool - FC Porto se joacă ACUM. Ronaldo a deschis scorul la Paris, gazdele au nevoie de trei goluri pentru a duce meciul în prelungiri - 21% - Pro Sport