Golurile marcate de Mohamed Salah provoacă pierderi unei companii de telefonie mobilă - www.infoziare.ro

Fiecare gol marcat de atacantul egiptean Mohamed Salah la FC Liverpool aduce o pagubă de 135 milioane euro pentru operatorul de telefonie mobilă Vodafone în Egipt, relatează The Mirror,citată de Agerpres. La începutul sezonului, după transferul lui Salah de la Roma, nimeni nu anticipa că atacantul de buzunar va înscrie goluri la foc automat, ajungând […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 21 mar 2018
Ziarul: Libertatea

Un angajat al unei celebre companii de telefonie mobilă i-a furat unei tinere o înregistrare în care aceasta făcea amor! - 35% - Cancan
Primăria Alba Iulia se apără împotriva hackerilor printr-un contract de 27.000 de euro atribuit unei companii de telefonie mobilă - 33% - Adevarul
Mohamed Salah a egalat recordul de goluri marcate într-o singură ediţie din Premier League - 33% - Libertatea
Vaslui,mascații au percheziționat mai mulți suspecți care ar fi păgubit companii de telefonie mobilă - 29% - Romania Libera
Cum a fost "rasplatit" de sefi angajatul unei companii de telefonie care a salvat viata unei pisici - 26% - Ziare.com
Surpriză pentru elevii unei şcoli din Liverpool când s-au întâlnit cu Mohamed Salah. “Tu eşti regele Egiptului?” - 26% - Fanatik
Clasamentul final în lupta pentru ”Gheata de Aur”! Cine a câștigat bătălia dintre Lionel Messi și Mohamed Salah. În Anglia, Mo Salah a scris istorie - 26% - Antena 1
La Liga: Real Valladolid vs Sevilla 0-2 / Golurile au fost marcate după minutul 80 - 23% - HotNews
​Liga 1: Concordia Chiajna vs FC Voluntari 1-3 / Toate golurile, marcate după minutul 70 - 23% - HotNews