LIVETEXT România – Suedia 0-0. S-a încheiat prima repriză, fără mari ocazii de gol | FOTO&VIDEO - www.infoziare.ro

LIVETEXT România – Suedia, meci amical (marți, 27 martie, ora 21.30, PRO TV). Este prima dată când nordicii ne vizitează după coșmarul de la World Cup 1994. România – Suedia 0-0 România: Tătăruşanu – Cr. Manea, Săpunaru, D. Grigore, Toșca – Pintilii, R. Marin – Chipciu, Stanciu, Mitriţă- Ţucudean. Antrenor: Cosmin Contra Suedia: Johnsson – Larsson, […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 27 mar 2018
Ziarul: Libertatea

LIVETEXT România – Suedia 0-0. Nordicii au avut primele ocazii mai importante ale meciului | FOTO&VIDEO - 52% - Libertatea
LIVETEXT România – Suedia 0-0. Nordicii au avut primele ocazii. Mitriță, acțiune frumoasă | FOTO&VIDEO - 51% - Libertatea
FOTO + VIDEO Vlad e kamikaze » 3 faze în prima repriză la care le-a dat mari emoții coechipierilor - 39% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO + FOTO Spectacol în prima repriză pe Balaidos: 3 goluri marcate, dintre care cel mai frumos în poarta Realului - 39% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | Chiajna - Dinamo. S-a încheiat prima repriză, elevii lui Miriuţă au dominat. Nemec, la un pas să înscrie! Caparco, intervenţie de zile mari - 38% - Pro Sport
liveTEXT, VIDEO, FOTO România - Suedia 1-0 » Gol genial marcat de Dorin Rotariu - 37% - Gazeta Sporturilor
LIVETEXT România – Suedia 1-0. Rezerva Dorin Rotariu a adus victoria | FOTO&VIDEO - 37% - Libertatea
LIVETEXT România – Suedia 1-0. Abia intrat, Dorin Rotariu deschide scorul! | FOTO&VIDEO - 36% - Libertatea
liveTEXT, VIDEO + FOTO Spectacol în prima repriză pe Balaidos! Trei goluri în confruntarea dintre Celta Vigo și Real Madrid! Unul dintre ele e fabulos - 36% - Gazeta Sporturilor
LIVETEXT România – Suedia 0-0. Echipele de start. Dragoș Grigore, probleme în startul partidei | FOTO&VIDEO - 36% - Libertatea
Liga 1, play-off, etapa a 4-a: CSM Poli Iași – Viitorul 0-0. Două ocazii uriașe în prima repriză | LIVESCORE - 35% - Libertatea
FOTO Vlad e kamikaze » 3 faze în prima repriză la care le-a dat mari emoții coechipierilor - 35% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | FCSB - Sepsi, 0-0. A început repriza secundă. În prima parte, oaspeţii au avut două ocazii de a marca - 34% - Pro Sport