Pilotul Iulian Jumuga s-a impus în European Battle, prima etapă a Campionatului Național de Drift - www.infoziare.ro

Ce surpriză imensă a reușit un pilot român în Marea Bătălie a Europei Centrale la drift! Pilotul Iulian Jumuga s-a impus în European Battle, prima etapă a Campionatului Național de Drift. Pilotul bucureștean Iulian Jumuga s-a impus în European Battle, prima etapă a Campionatului Național de Drift, care s-a desfășurat pe circuitul din Mariapocs și […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 23 apr 2018
Ziarul: Libertatea

Simone Tempestini a câştigat prima etapă a Campionatului Naţional de Viteză în Coastă - 27% - Adevarul
Surpriză imensă în startul Campionatului Național de Drift. La numai 22 de ani, a uimit audiența și i-a învins pe campionii Europei Centrale! - 26% - Gazeta Sporturilor
Călin Ciortan a câștigat a doua etapă din Campionatul Național de Drift. Cine este noul lider al clasamentului - 24% - Gazeta Sporturilor
Călin Ciortan a câştigat a doua etapă din Campionatul Naţional de Drift. Cine este noul lider al clasamentului - 24% - Pro Sport
Caii putere se mută pe munte: piloţi din patru ţări se duelează pe Transalpina în etapa a treia din Campionatul Naţional de Drift - 23% - Pro Sport
Caii putere se mută pe munte: piloți din patru țări se duelează pe Transalpina în etapa a treia din Campionatul Național de Drift - 23% - Gazeta Sporturilor
Lucian Răduţ a câştigat  a treia etapă a Campionatului Naţional de Viteză în Coastă - 22% - Adevarul
Greşeala pe care o fac mulţi şoferi iarna. Sfaturi preţioase de la pilotul de drift Sorin Ene - 21% - Realitatea TV
Liga I. Dinamo a învins FC Voluntari, cu 2-1, în prima etapă a campionatului. - 20% - Biziday
Piloți din 6 țări la Campionatul Național de Drift - 19% - AutoBild
Campionatul Național de Drift. Caii putere se turează în Brașov - 19% - Libertatea
VIDEO EXCLUSIV | "Am cumpărat o maşină cu 500 de euro. Până azi, am băgat 60.000 de euro în ea!". Pilotul de drift Vlad Stănescu îţi dezvăluie la ce trebuie să te aştepţi dacă te prinde "microbul" - 19% - Pro Sport
Un nou duel incendiar în Campionatul Național de Drift! Caii putere se mută în Brașov - 18% - Gazeta Sporturilor