Just Fontaine – 13 goluri marcate la un turneu final de Campionat Mondial

Îi întâlnim pe jucătorii de legendă ai Mondialelor în fiecare zi, în Jurnalul sportiv al TVR. Portretele celor care au scris istorie şi au schimbat fotbalul pentru totdeauna sunt difuzate în fiecare zi în Jurnalulsportiv de la TVR 1 şi TVR 2. [citeste]

Actualizata la: 06 iun 2018
Ziarul: TVR

Meci nebun pentru Barcelona în penultima etapă din La Liga! 9 goluri marcate, cu 25 de minute înainte de final. Hat-trick Coutinho | VIDEO - 36% - Pro Sport
VIDEO + FOTO Goluri superbe marcate în meciul de deschidere de la Mondial » Un fost jucător al lui Real Madrid i-a umilit pe adversari - 35% - Gazeta Sporturilor
CM 2018 // liveTEXT ACUM Rusia - Arabia Saudită, meciul de deschidere al Campionatului Mondial » Două goluri marcate în prima repriză - 35% - Gazeta Sporturilor
România, exclusă de la Campionatul Mondial de rugby. Primul turneu final fără ”stejari” - 31% - Libertatea
România, exclusă de la Campionatul Mondial de rugby. Primul turneu final fără ”stejari”. Reacția FR Rugby - 29% - Libertatea
Real Madrid, 6.000 de goluri marcate în istoria Primera Division - 29% - Cotidianul
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Primul meci de la acest turneu final care a intrat în prelungiri - 28% - Libertatea
Fotbal: Lionel Messi a ajuns la 105 goluri marcate în Liga Campionilor - 28% - AGERPRES
România, încă o naţională mică pentru un turneu final de handbal masculin! Concluziile după înfrângerea tricolorilor cu Macedonia, în manşa tur a play-off-ului de calificare la Campionatul Mondial 2019 - 28% - Pro Sport
SEPSI - VOLUNTARI / liveTEXT ACUM FOTO Două goluri marcate din penalty - 28% - Gazeta Sporturilor
SEPSI - VOLUNTARI / liveTEXT ACUM FOTO Trei goluri marcate din penalty - 28% - Gazeta Sporturilor
Bayern Munchen - Borussia Dortmund / liveTEXT + VIDEO 3 goluri marcate în prima repriză - 28% - Gazeta Sporturilor