[citeste]

Actualizata la: 14 iun 2018
Ziarul: Times New Roman

ROLAND GARROS // Prima mare surpriză a zilei la Roland Garros » Una dintre marile favorite a fost eliminată! - 60% - Gazeta Sporturilor
ROLAND GARROS // Coincidență stranie la Roland Garros » 3 câștigătoare de turnee pe zgură în 2018 au fost eliminate în turul III - 60% - Gazeta Sporturilor
ROLAND GARROS // Angelique Kerber - Caroline Garcia, liveTEXT de la ora 16:20 » Aflăm adversara Simonei Halep din sferturi de la Roland Garros - 60% - Gazeta Sporturilor
ROLAND GARROS // Final de drum pentru Marius Copil la Roland Garros! Înfrângere dramatică după ce a condus cu 2-0 la seturi - 60% - Gazeta Sporturilor
Moment unic în istoria Roland Garros. Dezvăluirea emoționantă pe care organizatorii Roland Garros i-au făcut-o Simonei Halep - 60% - Digi24
ROLAND GARROS. Tabloul COMPLET al Simonei Halep de la Roland Garros » Cu cine joacă celelalte românce - 60% - Gazeta Sporturilor
Mihaela Buzărnescu e de neoprit la Roland Garros! Încă o victorie categorică și calificare în turul III la Roland Garros » Va întâlni o adversară infernală - 60% - Gazeta Sporturilor
ROLAND GARROS // Mihaela Buzărnescu, meci de gală la Roland Garros » Pe ce teren au programat-o organizatorii pentru duelul cu Madison Keys - 60% - Gazeta Sporturilor
ROLAND GARROS // Maria Sharapova, victorie uluitoare la Roland Garros! A spulberat-o pe favorita #6 și poate juca împotriva Serenei Williams - 60% - Gazeta Sporturilor
ROLAND GARROS // Serena Williams, declarații incredibile despre Maria Sharapova înainte de șocul de la Roland Garros: "Asta cred" - 60% - Gazeta Sporturilor
ROLAND GARROS. Schimbări majore la Roland Garros 2018 » Ce noutăți au pregătit organizatorii pentru al doilea Grand Slam al anului - 60% - Gazeta Sporturilor