Putin a dat doar lovitura de începere a Mondialului, dar Sputnik insistă că președintele rus a marcat două goluri - www.infoziare.ro

Așa cum era de așteptat, Vladimir Putin a dat lovitura de începere a Mondialului din Rusia. Înaintea ... [citeste]

Actualizata la: 14 iun 2018
Ziarul: Times New Roman

Nicolae Stanciu a marcat două goluri şi a provocat un autogol - 24% - Jurnalul National
LIVESCORE Liga I, etapa a 24-a: ACS Poli Timișoara – FC Voluntari. S-au marcat două goluri - 23% - Libertatea
Putin, printre premianţii Mondialului: Ce a realizat preşedintele Rusiei prin organizarea unui turneu fabulos - 23% - Adevarul
Meci nebun între Chiajna şi Dinamo. La pauză era 0-0, în repriza a doua s-au marcat şapte goluri! - 23% - Adevarul
Olăroiu a debutat cu dreptul în China. Jiangsu a marcat două goluri în trei minute | VIDEO - 23% - Libertatea
Putin, cadou special pentru fanii Mondialului: Preşedintele Rusiei a luat o decizie importantă după turneul final - 22% - Adevarul
Spectacol cu "Pope"! Portarul ”naționalei” României a marcat două goluri din poartă în poartă - 21% - Gazeta Sporturilor
VIDEO | Paul Anton, în zi de şut! Fostul căpitan al lui Dinamo a marcat două goluri într-o repriză, ambele din afara careului, în prima ligă a Rusiei - 21% - Pro Sport
VIDEO | Keşeru-show în Bulgaria! Atacantul român a marcat două goluri şi a oferit un assist spectaculos, cu călcâiul, în victoria lui Ludogoreţ din ultimă etapă - 21% - Pro Sport
Thomas Muller încinge spiritele înaintea returului cu Real Madrid: "Atunci au marcat două goluri din ofsaid, acum au primit un penalty contra lui Juventus" - 21% - Gazeta Sporturilor
Performanţă uriaşă! Naţionala feminină e în sferturile Mondialului de tenis de masă după ce a învins două reprezentative asiatice în mai puţin de şase ore - 21% - Mediafax
Meci de baseball cu militarii americani la Constanța. Gheorghe Hagi dă lovitura de începere - 21% - Evenimentul zilei
Pancu, one man show pe Giuleşti! Veteranul a marcat două goluri de generic, Academia Rapid a câştigat la scor derby-ul vişiniu cu AFC Rapid şi s-a întors pe primul loc în Liga 4 - 20% - Pro Sport
Trei cosmonauți au adus mingea pentru lovitura de începere a Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 din cosmos! - 20% - Libertatea