Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT ACUM » Primul meci cu prelungiri la CM 2018

Spania și țară gazdă Rusia se duelează azi în cea de-a treia optime de finală de la Mondial. Partida a început la 17:00 putea fi urmărită în format liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TVR 1 și TVR HD.  LIVE » Spania - Rusia 1-1 (prima repriză de prelungiri)Au marcat: Ignashevich (autogol) '12 / Dzyuba '41 (pen. ... [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018

Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Primul meci de la acest turneu final care a intrat în prelungiri - 62% - Libertatea
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT ACUM » Avem penalty-uri - 59% - Gazeta Sporturilor
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT ACUM » Reușesc rușii miracolul la Moscova? - 58% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Prelungiri, după ce ruşii puteau da lovitura pe final, pe contră! - 49% - Pro Sport
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT de la 17:00 » Reușesc rușii miracolul la Moscova? Echipele pregătite de Hierro și Cercesov - 48% - Gazeta Sporturilor
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT de la 17:00 » Reușesc rușii miracolul la Moscova? Echipele de start trimise în teren de Hierro și Cercesov - 47% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO + TEXT ACUM FCSB - NK Osijek, ultimul amical din Spania » Echipa de start aleasă de Dică - 47% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO + TEXT ACUM FCSB - NK Osijek, ultimul amical din Spania » Niță apără o lovitură de la 11 metri - 47% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO + TEXT ACUM FCSB - NK Osijek, ultimul amical din Spania » Man dublează avantajul formației lui Dică - 47% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO + TEXT ACUM e cel mai tare meci al "optimilor" » Franța - Argentina 4-2 - 47% - Gazeta Sporturilor