Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT ACUM » Avem penalty-uri

Rusia a trecut de Spania la penalty-uri, 4-3, după 1-1 în timpul regulamentar, și s-a calificat în sferturile de finală ale Mondialului.  Optimea disputată pe ce Luzhniki Arena a început exact sub coordonatele așteptate. Spania a pus stăpânire pe centrul terenului, a avut o posesie covârșitoare, inutilă însă în tentativa de a desface defensiva ermetică a rușilor. Deschiderea scorului a venit după o fază fixă. ... [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018

Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT ACUM » Reușesc rușii miracolul la Moscova? - 68% - Gazeta Sporturilor
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT ACUM » Primul meci cu prelungiri la CM 2018 - 68% - Gazeta Sporturilor
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT de la 17:00 » Reușesc rușii miracolul la Moscova? Echipele pregătite de Hierro și Cercesov - 57% - Gazeta Sporturilor
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT de la 17:00 » Reușesc rușii miracolul la Moscova? Echipele de start trimise în teren de Hierro și Cercesov - 55% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO + TEXT ACUM FCSB - NK Osijek, ultimul amical din Spania » Man dublează avantajul formației lui Dică - 55% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO + TEXT ACUM FCSB - NK Osijek, ultimul amical din Spania » Echipa de start aleasă de Dică - 55% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO + TEXT ACUM FCSB - NK Osijek, ultimul amical din Spania » Niță apără o lovitură de la 11 metri - 55% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Pauză la Moscova! Dzyuba a anulat autogolul lui Ignashevich, din penalty - 48% - Pro Sport
LIVE VIDEO & TEXT | România U19 - Suedia U19 se joacă ACUM. Început cum nu se poate mai prost, cu gol primit în minutul 4. Avem penalty clar, dar arbitrul se face că plouă! - 47% - Pro Sport
liveVIDEO + TEXT de la ora 17:00 » FCSB - NK Osijek, ultimul amical din Spania » Echipa de start aleasă de Dică - 46% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Spaniolii atacă în continuu, dar toate culoarele sunt blocate! Oamenii lui Hierro cere penalty, dar Kuipers îi ignoră - 45% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Kuipers le refuză un penalty clar ibericilor, la o fază în care Pique şi Ramos au fost faultaţi în careul lui Akinfeev - 45% - Pro Sport
liveVIDEO + TEXT ACUM Anglia U21 - România U21 - 45% - Gazeta Sporturilor
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Ignașevici a marcat în propria poartă! Dzyuba a egalat din penalty! - 44% - Libertatea