VIDEO + FOTO Surpriză URIAȘĂ la CM 2018 » ¡Adiós, España! Rusia este în sferturi după penalty-uri - www.infoziare.ro

Rusia a trecut de Spania la penalty-uri, 4-3, după 1-1 în timpul regulamentar, și s-a calificat în sferturile de finală ale Mondialului.  Optimea disputată pe ce Luzhniki Arena a început exact sub coordonatele așteptate. Spania a pus stăpânire pe centrul terenului, a avut o posesie covârșitoare, inutilă însă în tentativa de a desface defensiva ermetică a rușilor. Deschiderea scorului a venit după o fază fixă. ... [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018

LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Spania - Rusia 1-1, 4-5 d.p! Ruşii sunt în sferturi, după o intervenţie incredibilă a lui Akinfeev, care i-a parat penalty-ul lui Iago Aspas! - 32% - Pro Sport
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Rușii s-au impus la loviturile de departajare! Uriașă surpriză la Moscova - 30% - Libertatea
Campionatul Mondial de hochei pe gheață 2018, Grupa Mondială. Suedia a bătut Rusia după 14 ani. Sferturi de focProgram și rezultate | VIDEO - 27% - Libertatea
Campionatul Mondial de hochei pe gheață 2018, Grupa Mondială. Suedia a bătut Rusia după 14 ani. Sferturi de foc. Program și rezultate | VIDEO - 27% - Libertatea
VIDEO+FOTO Catalanii acuză arbitrul după egalul cu o echipă aflată la retrogradare: "Un penalty invizibil ne-a provocat mult rău. Și acum ne gândim cine a făcut acel penalty" - 26% - Gazeta Sporturilor
Australian Open 2018 | Simona Halep o învinge pe Naomi Osaka. Numărul unu mondial este în sferturi la Melbourne, pentru a treia oară - FOTO, VIDEO - 25% - Mediafax
Cupa Mondiala 2018. Rusia se califică în sferturi după lovituri de departajare - 25% - Jurnalul National
Optimile CM 2018 | Spania - Rusia: 1-1. Ibericii au fost egalaţi din penalty, după ce Pique a atins mingea cu mâna - 25% - Mediafax
Maria Constantin se MĂRITĂ la două luni de la divorțul de Marcel Toader! SURPRIZĂ URIAȘĂ: Cine este SOȚUL (FOTO) - 24% - B1 TV