Rusia a eliminat Spania și s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Mondiale - www.infoziare.ro

La capătul a 120 de minute de joc a fost 1-1. Spania a deschis scorul încă din minutul 12 prin autogolul lui Ignasevich iar apoi a pasat la nesfârșit mingea (1135 dintre care 1024 reușite față de 283 Rusia). Pique a comis henț în careu și Dzyuba a egalat din penalty cu puțin timp înainte […] [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018
Ziarul: Europa FM

Rusia s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Mondiale. Spania a fost ELIMINATĂ - 84% - B1 TV
Rezultat de prestigiu: Potaissa Turda s-a calificat în semifinalele Cupei Challenge la handbal masculin! Ardelenii au eliminat o reprezentantă a vicecampioanei mondiale - 50% - Pro Sport
Rusia a eliminat Spania la loviturile de departajare (4-3) şi s-a calificat în sferturi - 49% - Romania Libera
Dramatism la cote maxime pentru Olăroiu! Jiangsu s-a calificat în sferturile Cupei după ce a eliminat echipa lui Axel Witsel, dar scorul este incredibil. Cât s-a terminat partida - 47% - Pro Sport
VIDEO & FOTO | Dramatism la cote maxime pentru Olăroiu! Jiangsu s-a calificat în sferturile Cupei după ce a eliminat echipa lui Axel Witsel, dar scorul este incredibil. Cât s-a terminat partida - 46% - Pro Sport
Dinamo s-a calificat în optimile de finală ale Cupei României, după ce a eliminat-o pe Dacia Unirea Brăila, scor 3-1, într-un meci cu 2 eliminați - 46% - Stiri pe surse
HC Zalău nu a mai rezistat şi a cedat în Suedia! Trupa lui Tadici pierde foarte probabil locul 1 în grupa D a Cupei EHF, dar s-a calificat în sferturile de finală - 45% - Pro Sport
HC Zalău s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei EHF cu o victorie în faţa unei câştigătoare de Liga Campionilor! Încă un weekend fabulos pentru handbalul feminin - 44% - Pro Sport
HC Zalău s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei EHF! Încă un weekend fabulos pentru handbalul feminin. Tadici: ”Handbalul românesc poate să producă atunci când vrei să produci”” - 42% - Pro Sport
HC Zalău s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei EHF! Încă un weekend fabulos pentru handbalul feminin. Tadici: ”Handbalul românesc poate să producă atunci când vrei să produci” - 42% - Pro Sport
Campionatul Mondial de Fotbal Rusia 2018! Jose Mourinho anticipează marea finală a Cupei Mondiale. Va fi duelul celor mai buni dintre cei buni - 42% - Antena 1
Tenis de masă: Echipa feminină a României, calificată în sferturile Cupei Mondiale - 41% - Romania Libera
Craiova s-a calificat în sferturile Cupei EHF după 29-25 cu Randers - 39% - Pro Sport
Rugby: Spania solicită rejucarea meciului cu Belgia, din calificările Cupei Mondiale 2019 - 39% - Jurnalul National