SPANIA - RUSIA 1-1, 3-4 la PENALTY-URI. Ruşii, fără greşeală la 11 METRI

Rusia s-a calificat, duminică, în sferturile de finală ale CM 2018 după ce a trecut la penalty-uri de Spania, 1-1 după 80 şi, respectiv, 120 de minute, 4-3 după executarea loviturilor de departajare. [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018
Ziarul: RomaniaTV

LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Spania - Rusia 1-1, 3-4 d.p! Ruşii sunt în sferturi, după o intervenţie incredibilă a lui Akinfeev, care i-a parat penalty-ul lui Iago Aspas! - 53% - Pro Sport
Corespondență GSP din Rusia » Măsuri drastice la CM! Rușii pun restricții la Mondial: fără proteste, fără alcool, fără drone, fără barbecue, fără muncă - 45% - Gazeta Sporturilor
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Rușii s-au impus la loviturile de departajare! Uriașă surpriză la Moscova - 45% - Libertatea
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Ignașevici a marcat în propria poartă! Dzyuba a egalat din penalty! - 44% - Libertatea
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Ignașevici a marcat în propria poartă! Dzyuba a egalat din penalty! Ibericii forțează cu Iniesta - 43% - Libertatea
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT ACUM » Reușesc rușii miracolul la Moscova? - 42% - Gazeta Sporturilor
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT ACUM » Avem penalty-uri - 42% - Gazeta Sporturilor
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT de la 17:00 » Reușesc rușii miracolul la Moscova? Echipele pregătite de Hierro și Cercesov - 40% - Gazeta Sporturilor
Spania - Rusia, liveVIDEO + TEXT de la 17:00 » Reușesc rușii miracolul la Moscova? Echipele de start trimise în teren de Hierro și Cercesov - 40% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Prelungiri, după ce ruşii puteau da lovitura pe final, pe contră! - 39% - Pro Sport
Optimile CM 2018 | Spania - Rusia: 1-1. Ibericii au fost egalaţi din penalty, după ce Pique a atins mingea cu mâna - 39% - Mediafax
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. "La Roja" atacă în valuri, ruşii nu mai ies din jumătatea lor! Carvajal putea da lovitura - 39% - Pro Sport