Optimile CM 2018 | Spania - Rusia: 1-1, după 120 de minute. Ibericii au fost eliminaţi la loviturile de departajare, după un meci plictisitor - www.infoziare.ro

Rusia şi Spania au fost protagonistele unuia dintre cele mai plictisitoare meciuri de la acest turneu final, care, probabil, nu s-ar fi terminat niciodată dacă n-ar fi existat loviturile de departajare. [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018
Ziarul: Mediafax

Optimile CM 2018 | Spania - Rusia: 1-1, după 120 de minute. Ibericii au fost eliminaţi la loviturile de departajare - 84% - Mediafax
Optimile CM 2018 | Spania - Rusia: 1-1, după 120 de minute. Ibericii au fost eliminaţi după loviturile de departajare - 83% - Mediafax
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. S-a ajuns la loviturile de departajare! - 46% - Libertatea
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Rușii s-au impus la loviturile de departajare! Uriașă surpriză la Moscova - 45% - Libertatea
Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1 după 120 de minute. Echipa lui Modric merge mai departe după loviturile de departajare. Ambii portari au apărat câte trei penalty-uri - 45% - Mediafax
Optimile CM 2018 | Spania - Rusia: 1-1. Ibericii au fost egalaţi din penalty, după ce Pique a atins mingea cu mâna - 44% - Mediafax
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Rodrigo a ratat ultima ocazie a celor 120 de minute! Urmează loviturile de departajare - 42% - Pro Sport
Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1. Echipa lui Modric merge mai departe după loviturile de departajare. Ambii portari au apărat câte trei penalty-uri - 37% - Mediafax
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Ignașevici a marcat în propria poartă! Dzyuba a egalat din penalty! Ibericii forțează cu Iniesta - 36% - Libertatea
Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 4-3 (1-1, 1-1, după loviturile de departajare). Dramatism total de la punctul cu var - 36% - Libertatea
Final dramatic la CM: Rusia a eliminat Spania la loviturile de departajare - 35% - Cotidianul
Rusia a eliminat Spania la loviturile de departajare (4-3) şi s-a calificat în sferturi - 35% - Romania Libera
Spania - Rusia, meci decis de ruleta rusească. Ibericii merg acasă după o înfruntare în care au refuzat să joace fotbal. Cronica primei mari surprize din optimi - 33% - Pro Sport