liveVIDEO, FOTO și TEXT Croația - Danemarca 1-1

Croația, una dintre surprizele plăcute de la acest Campionat Mondial, joacă acum în al 4-lea sfert de finală împotriva Danemarcei. Partida dintre cele două e acum în direct la TVR 1, TVR HD și liveTEXT și VIDEO pe GSP.RO. ... [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018

liveVIDEO și TEXT Croația - Danemarca 0-0 - 90% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO și TEXT de la 21:00 Croația - Danemarca. Duel echilibrat la Nizhny Novgorod - 86% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO și TEXT de la 21:00 Croația - Danemarca » Duel echilibrat la Nizhny Novgorod. Echipele probabile - 85% - Gazeta Sporturilor
FOTO și TEXT Subasici și croații istorici » Croația e în "sferturile" Mondialului după ce a trecut de Danemarca la penalty-uri - 68% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca, de la 21:00. Dalic pune tot ce are mai bun în lupta pentru sferturi! Eriksen e vârf de lance la echipa lui Hareide. FOTO | Singurul român din Danemarca e cu ochii pe meci - 59% - Pro Sport
liveVIDEO, FOTO + TEXT ACUM Anglia U21 - România U21. Englezii se desprind pe tabelă - 51% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO, FOTO + TEXT ACUM România U19 - Suediei U19. Toate calculele calificării - 51% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO, FOTO + TEXT ACUM Anglia U21 - România U21. Ratarări după ratări ale "tricolorilor" - 51% - Gazeta Sporturilor
liveVIDEO, FOTO și TEXT Încă un meci tare în optimile de finală de la CM: Uruguay - Portugalia e ACUM - 50% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia câştigă dramatic cu Danemarca! Subasic şi Schmeichel au apărat câte trei penalty-uri, Rakitic a transformat ultima lovitură. Rusia - Croaţia, al doilea "sfert" de la CM - 50% - Pro Sport
CROATIA - DANEMARCA 1-1, 3-2 la penalty-uri în optimile de finală de la CM 2018 - 45% - RomaniaTV
CM 2018. Meciul Croația-Danemarca, tranșat la loviturile de departajare - 44% - Cotidianul
Şi Croaţia s-a calificat în sferturile CM în urma loviturilor de departajare: 4-3 cu Danemarca - 44% - Adevarul
CM 2018. Croația a învins Danemarca și va întâlni Rusia în „sferturi” - 44% - Digi24