Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1. Este meciul cu cel mai rapid gol înscris la acest turneu final - www.infoziare.ro

După doar câteva minute scorul este de 1-1. Jucătorii danezi Jorgensen şi Delaney s-au bătut pe o minge în careu, iar primul a ajuns să tragă, slab. Portarul croat Subasic şi-a împins mingea în propria poartă. Mandzukic a egalat după doar 2 minute. [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018
Ziarul: Mediafax

Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1. Este meciul de la acest turneu final cu cel mai rapid gol înscris - 100% - Mediafax
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Jorgensen a marcat cel mai rapid gol al turneului final. Hareide mută imediat după pauză - 43% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Jorgensen a marcat cel mai rapid gol al turneului final. Mandzukic a egalat imediat, iar spiritele s-au liniştit. Pauză! - 43% - Pro Sport
CROATIA - DANEMARCA 1-1, 3-2 la penalty-uri în optimile de finală de la CM 2018 - 41% - RomaniaTV
Spania – Rusia, în optimile Campionatului Mondial de fotbal Rusia 2018 1-1. Primul meci de la acest turneu final care a intrat în prelungiri - 39% - Libertatea
CM 2018. Meciul Croația-Danemarca, tranșat la loviturile de departajare - 38% - Cotidianul
Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1. Echipa lui Modric merge mai departe după loviturile de departajare. Ambii portari au apărat câte trei penalty-uri - 37% - Mediafax
Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1 după 120 de minute. Echipa lui Modric merge mai departe după loviturile de departajare. Ambii portari au apărat câte trei penalty-uri - 35% - Mediafax
Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 1-1. Start uluitor de joc, cu două goluri în primele patru minute! Meciul s-a ”stins” repede - 34% - Libertatea
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia câştigă dramatic cu Danemarca! Subasic şi Schmeichel au apărat câte trei penalty-uri, Rakitic a transformat ultima lovitură. Rusia - Croaţia, al doilea "sfert" de la CM - 32% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca, de la 21:00. Dalic pune tot ce are mai bun în lupta pentru sferturi! Eriksen e vârf de lance la echipa lui Hareide. FOTO | Singurul român din Danemarca e cu ochii pe meci - 32% - Pro Sport
Danemarca, prima semifinalistă a Campionatului European de handbal masculin! Spania, echipa extremelor: de la plus 11 cu Macedonia, la minus 5 cu Slovenia. Cehia, revelaţia turneului final din Croaţia - 30% - Pro Sport
CM 2018. Croația a învins Danemarca și va întâlni Rusia în „sferturi” - 30% - Digi24
CM 2018: Croația trece la penaltiuri de Danemarca și va juca împotriva Rusiei în sferturi - 29% - Europa FM