Început nebun de meci la Croaţia-Danemarca. S-a marcat unul dintre cele mai rapide goluri din istoria Cupei Mondiale - www.infoziare.ro

Croația, una dintre surprizele acestui Campionat Mondial, joacă acum în al patrulea sfert de finală împotriva Danemarcei. În minutul 4, scorul era deja 1-1.Danezul Mathias Joergensen a marcat în secunda 57, iar croatul Mario Mandzukic a egalat două minute mai târziu. [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018
Ziarul: Click

Gică Hagi, în istoria Cupei Mondiale de fotbal: ”Unul dintre marii artiști” - 33% - Libertatea
Ronaldo, un geniu: Portughezul a explicat cum a înscris unul dintre cele mai frumoase goluri din istoria Ligii Campionilor - 30% - Adevarul
Meci nebun între Chiajna şi Dinamo. La pauză era 0-0, în repriza a doua s-au marcat şapte goluri! - 30% - Adevarul
LIVE SCORE Europa League | Lazio e OUT în acest moment! Meci nebun la Marseille, s-au marcat 6 goluri. Atletico tremură pentru calificare - 28% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Început fulminant de meci: Jorgensen a deschis scorul în minutul 1, Mandzukic a egalat imediat - 27% - Pro Sport
Real Madrid, prima echipă care ajunge la 6.000 de goluri marcate în istoria Primera Division / "Galacticii", meci nebun, câştigat pe terenul lui Betis Sevilla - 27% - Mediafax
Keşeru a început la superlativ play-off-ul din Bulgaria! VIDEO | "Dublă" şi unul dintre cele mai frumoase goluri ale carierei pentru vârful naţionalei. Ce a putut să facă dintr-o lovitură liberă de la 30 de metri - 27% - Pro Sport
Keşeru a început la superlativ play-off-ul din Bulgaria. VIDEO | "Dublă" şi unul dintre cele mai frumoase goluri ale carierei pentru vârful naţionalei. Ce a putut să facă dintr-o lovitură liberă de la 30 de metri - 27% - Pro Sport
Europa League | Ştefan Radu îşi ia "adio" de la trofeu, Lazio a fost eliminată de Salzburg! Meci nebun la Marseille, s-au marcat 7 goluri. Atletico s-a calificat cu emoţii, Arsenal a egalat în prelungiri. Rezultatele complete - 26% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca, de la 21:00. Dalic pune tot ce are mai bun în lupta pentru sferturi! Eriksen e vârf de lance la echipa lui Hareide. FOTO | Singurul român din Danemarca e cu ochii pe meci - 26% - Pro Sport
Este unul dintre cele mai rapide SUV-uri de la Geneva. BMW Alpina, pe cât de rare, pe atât de apreciate de fani - 26% - Promotor
2018 a început promiţător! S-au marcat patru goluri în primul meci al anului din Premier League, ultimul fiind de cascadorii râsului - 26% - Pro Sport