LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Jorgensen trage pe centrul porţii, la singura ocazie importantă din partea secundă! - www.infoziare.ro

Urmăreşte aici desfăşurarea partidei Croaţia - Danemarca. [citeste]

Actualizata la: 01 iul 2018
Ziarul: Pro Sport

LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Jorgensen a marcat cel mai rapid gol al turneului final. Hareide mută imediat după pauză - 47% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Început fulminant de meci: Jorgensen a deschis scorul în minutul 1, Mandzukic a egalat imediat - 47% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Jorgensen a marcat cel mai rapid gol al turneului final. Mandzukic a egalat imediat, iar spiritele s-au liniştit. Pauză! - 47% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Croaţia - Danemarca. Început fulminant de meci: Jorgensen a deschis scorul în minutul 1, Mandzukic a egalat imediat! Apărarea, punctul slab al ambelor echipe până acum - 46% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se joacă ACUM! 4 minute de fotbal, 90 de automulţumire. Prelungiri la Novgorod - 39% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se joacă ACUM! 4 minute de fotbal, 90 de automulţumire. Avem prelungiri la Novgorod - 39% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia câştigă dramatic cu Danemarca! Subasic şi Schmeichel au apărat câte trei penalty-uri, Rakitic a transformat ultima lovitură. Rusia - Croaţia, al doilea "sfert" de la CM - 32% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca, de la 21:00. Dalic pune tot ce are mai bun în lupta pentru sferturi! Eriksen e vârf de lance la echipa lui Hareide. FOTO | Singurul român din Danemarca e cu ochii pe meci - 32% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se decide la penalty-uri. Rateză Eriksen şi Badelj! - 31% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | ACUM se joacă Spania - Rusia. Rodrigo a ratat ultima ocazie a celor 120 de minute! Urmează loviturile de departajare - 31% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca, de la 21:00. Modric şi Eriksen se duelează pentru un loc în sferturi. Echipele probabile - 31% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca, de la 21:00. Dalic pune tot ce are mai bun în lupta pentru sferturi! Eriksen e vârf de lance la echipa lui Hareide - 30% - Pro Sport
LIVE BLOG | Steaua - Rapid se joacă ACUM! Giuleştenii conduc pe Arena Naţională. Trupa lui Lăcătuş a început agresiv partea secundă - 29% - Pro Sport