CROATIA - DANEMARCA 1-1, 3-2 la penalty-uri în optimile de finală de la CM 2018 - www.infoziare.ro

CROATIA - DANEMARCA 1-1, 3-2 la penalty-uri în optimile de finală de la CM 2018

Croaţia s-a calificat, duminică, în sferturile de finală ale CM 2018, după ce a trecut la penalty-uri de Danemarca. După 90 şi, respectiv 120 de minute, scorul a fost 1-1. [citeste]

Actualizata la: 02 iul 2018
Ziarul: RomaniaTV

Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1. Echipa lui Modric merge mai departe după loviturile de departajare. Ambii portari au apărat câte trei penalty-uri - 78% - Mediafax
Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1 după 120 de minute. Echipa lui Modric merge mai departe după loviturile de departajare. Ambii portari au apărat câte trei penalty-uri - 74% - Mediafax
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia câştigă dramatic cu Danemarca! Subasic şi Schmeichel au apărat câte trei penalty-uri, Rakitic a transformat ultima lovitură. Rusia - Croaţia, al doilea "sfert" de la CM - 69% - Pro Sport
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca se decide la penalty-uri. Rateză Eriksen şi Badelj! - 65% - Pro Sport
Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1. Este meciul cu cel mai rapid gol înscris la acest turneu final - 65% - Mediafax
Optimile CM 2018 | Croaţia - Danemarca: 1-1. Este meciul de la acest turneu final cu cel mai rapid gol înscris - 65% - Mediafax
Croația – Danemarca, la Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018: 1-1. Modrici a ratat un penalty în prelungiri! Loviturile de departajare se execută acum! - 63% - Libertatea
Cupa Mondiala 2018. Croaţia s-a calificat în sferturile de finală, după 3-2 cu Danemarca, la loviturile de departajare - 59% - Jurnalul National
Croația trimite Danemarca acasă de la Cupa Mondială după penalty-uri - 59% - Antena 3
FOTO și TEXT Subasici și croații istorici » Croația e în "sferturile" Mondialului după ce a trecut de Danemarca la penalty-uri - 56% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG CM 2018, ziua 17 | Croaţia - Danemarca, de la 21:00. Dalic pune tot ce are mai bun în lupta pentru sferturi! Eriksen e vârf de lance la echipa lui Hareide. FOTO | Singurul român din Danemarca e cu ochii pe meci - 54% - Pro Sport
CM 2018. Meciul Croația-Danemarca, tranșat la loviturile de departajare - 49% - Cotidianul
CM 2018. Croația a învins Danemarca și va întâlni Rusia în „sferturi” - 49% - Digi24