SEPSI - FCSB // Omul penalty » Statistică groaznică pentru Morais! A comis 3 din 4 penalty-uri dictate împotriva FCSB-ului - www.infoziare.ro

Sepsi a avut 60 de minute fantastice cu FCSB, reușind să marcheze de 3 ori. Ultimul gol a venit dintr-un penalty comis de Junior Morais. Fundașul venit de la Astra a fost neatent și l-a lovit pe Vașvari, care a căzut în careu, iar Horațiu Feșnic a dictat penalty, la semnalizarea tușierului Mircea Orbuleț. Este al 4-lea penalty dictat împotriva FCSB-ului în acest sezon, iar trei dintre ele au fost comise de același jucător, Junior Morais. ... [citeste]

Actualizata la: 06 dec 2018

Junior Morais, ghinionistul de serviciu. A comis 3 din 4 penalty-uri dictate împotriva FCSB-ului - 64% - Fanatik
LIVE VIDEO | FCSB - Admira Wacker 2-3. Teixeira a marcat în repriza a doua. Valerică Găman debutează în tricoul FCSB-ului. Budescu a redus diferenţa din penalty - 32% - Pro Sport
LIVE BLOG | CFR Cluj - FCSB. Culio a deschis scorul dintr-un penalty comis de Benzar - 30% - Pro Sport
Uite penalty-ul, nu e penalty-ul! Faza care le-a făcut pe gazde să "explodeze": Cătălin Popa a arătat lovitură de la 11 metri pentru FCSB, dar nu a văzut henţul lui Filip şi şi-a anulat decizia. Arbitrul asistent, decisiv - 30% - Pro Sport
Dan Petrescu, despre FCSB: "Unde e 'Dan Penalty' acum? Altcineva e penalty". Dezvăluirea incredibilă, după ce Wenger şi-a anunţat retragerea: "M-am întâlnit cu el. Mi-a zis că a vrut să mă ia la Arsenal" - 30% - Pro Sport
LIVE BLOG. CFR Cluj – FCSB 1-0, Liga 1, play-off, etapa 2. Culio a deschis scorul din penalty! Budescu a nimerit transversala! Crăciunescu: ”Eu nu dădeam penalty!” - 30% - Libertatea
Poziţia CFR-ului în privinţa penalty-ului ratat de CS U Craiova! "În minutul 92, să dai penalty la noi acasă...". Părerea clujenilor despre decizia luată de Marius Avram - 30% - Pro Sport
FOTO New Dinamo prinde contur! "Câinii" se impun dramatic la penalty-uri în derby-ul cu FCSB din finala Cupei României U19 » Meciul s-a decis la penalty-uri într-o manieră dramatică - 29% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | CFR Cluj - FCSB. Gnohere a egalat în prelungiri, Culio a deschis scorul dintr-un penalty comis de Romario Benzar - 29% - Pro Sport
LIVE BLOG | CFR Cluj - FCSB. Gnohere a egalat în prelungiri! Culio a deschis scorul dintr-un penalty comis de Romario Benzar - 29% - Pro Sport
Ce s-a ales de omul care a ratat penalty-ul decisiv cu FCSB și a fost luat la palme de un coleg - 29% - Gazeta Sporturilor
Dinamo - FCSB, în Marele Derby. Tănase a egalat după ce Armando Cooper a comis un penalty stupid/ UPDATE: Gnohere a fost eliminat! - 29% - Mediafax
Becali a comentat faza penalty-ului din prelungiri de la CFR Cluj - U Craiova + Cum l-a luat FCSB pe Qaka - 29% - Gazeta Sporturilor
Avram i-a refuzat FCSB-ului un penalty. Verdictul lui Crăciunescu: "Nu e prima dată când nu vede" - 29% - Pro Sport