Modric le răspunde contestatarilor: "Fotbalul nu înseamnă doar goluri, goluri și iar goluri" - www.infoziare.ro

Croatul Luka Modric (33 de ani) a primit Balonul de Aur, întrerupând seria de 10 ani a duoului Leo Messi - Cristiano Ronaldo. Mijlocașul lio Real Madrid le-a răspuns celor care contestă alegerea sa drept câștigător. "Drumul meu în fotbal a fost unul lung și dificil. Asta mă face și mai fericit acum, când toată munca îmi este încununată. ... [citeste]

Actualizata la: 06 dec 2018

Cristiano Ronaldo, 116 goluri în Liga Campionilor la fotbal. Are mai multe goluri decât Monaco, Roma, PSV, Benfica… - 41% - Libertatea
Două euro-goluri au adus victoria României în Israel! Stanciu şi Ţucudean au reuşit goluri cu execuţii spectaculoase - 41% - Adevarul
VIDEO ”Uluitor talent!” » Agüero, primul cu minimum 4 goluri de 3 ori în Premier! Are mai multe goluri decât Chelsea în 2018! - 41% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Două euro-goluri au adus victoria României în Israel! Stanciu şi Ţucudean au reuşit goluri cu execuţii spectaculoase, semnând un succes după 22 de ani - 40% - Adevarul
LIVE SCORE | Rusia – România 20-15. Cristina Neagu readuce naţionala în joc după ce a fost condusă la 6 goluri. Căpitanul naţionalei a făcut o primă repriză fantastică, reuşind să marcheze 8 goluri - 39% - Pro Sport
Sa4ah! 4 goluri din 4 șuturi și o pasă decisivă: "Doar Maradona mai avea o așa influență" - 33% - Gazeta Sporturilor
LIVETEXT Liga 1, play-out, etapa 2: Sepsi – FC Voluntari 2-1. Goluri doar de la punctul cu var - 33% - Libertatea
Putin a dat doar lovitura de începere a Mondialului, dar Sputnik insistă că președintele rus a marcat două goluri - 32% - Times New Roman
Messi a ajuns la 100 de goluri marcate în Liga Campionilor. Doar Cristiano Ronaldo are mai multe decât el - 32% - Adevarul
LIVE BLOG Supercupa Europei | Real - Atletico, meciul care deschide noul sezon în fotbalul mare se joacă ACUM. Goluri, pe bandă rulantă | VIDEO - 32% - Pro Sport
Înfrângere la 5 goluri pentru Măgura Cisnădie în deplasarea de la Zvenigorod » Doar două jucătoare au "strălucit" în Rusia - 32% - Gazeta Sporturilor
​VIDEO Doar n Amsterdam - Ajax nscrie trei goluri după ce fiul lui Bob Marley cntă la pauza meciului - 31% - HotNews
NEBUNIE totală în derby-ul Andaluziei! VIDEO | Toşca, doar pe bancă în thriller-ul de pe "Ramon Sanchez-Pizjuan", cu 4 goluri pe repriză - 31% - Pro Sport