GAZ METAN - VIITORUL 2-2 // VIDEO Gică Hagi, egalat de Teja în minutul 89! Cum arată lupta pentru play-off ACUM - www.infoziare.ro

Viitorul și Gaz Metan Mediaș au terminat la egalitate, scor 2-2 (Luchin '25 ag., Yazalde '89 / Drăguș '31, Houri 74). La patru zile după ce le-a dat cu terenul în cap "câinilor", Viitorul a venit cu un moral excelent la Mediaș. Victorii pe linie în ultimele patru meciuri disputate de trupa "Regelui" în deplasare, cu Voluntari, Călărași, Botoșani și Poli Iași. Iar jocul bun din ultimele meciuri nu prea le-a mai ieșit constănțenilor și la Mediaș. ... [citeste]

Actualizata la: 06 dec 2018

liveTEXT + VIDEO ACUM e Viitorul - Poli Iași, în primul duel al etapei din play-off » Ianis Hagi deschide scorul în minutul 84 - 41% - Gazeta Sporturilor
Viitorul Constanţa - Gaz Metan 2-0. Puştii lui Hagi au jucat la cel mai înalt nivel. Mediaşul lui Teja n-a avut nicio şansă la Ovidiu - 37% - Pro Sport
liveTEXT + VIDEO ACUM Viitorul - Poli Iași, în primul meci al etapei din play-off » Bară a gazdelor în minutul 21 - 34% - Gazeta Sporturilor
VIITORUL - GAZ METAN 2-0 // Echipa lui Hagi o învinge clar pe Gaz Metan și urcă pe locul 4! Evoluție perfectă pentru Viitorul în meciul în care Denis Drăguș a sclipit - 34% - Gazeta Sporturilor
FCSB a câștigat meciul cu Viitorul, 4-1, în deplasare, și e lider în campionat: Echipa lui Gică Hagi a jucat în 10 din minutul 5 - 33% - Stiri pe surse
VIITORUL - GAZ METAN 2-0 // FOTO Echipa lui Hagi o învinge clar pe Gaz Metan și urcă pe locul 4! Evoluție perfectă pentru Viitorul în meciul în care Denis Drăguș a sclipit - 33% - Gazeta Sporturilor
VIDEO ACS Poli Timișoara scoate un punct norocos cu Gaz Metan și speră în continuare » Cum arată ACUM lupta pentru salvarea de la retrogradare - 33% - Gazeta Sporturilor
GAZ METAN - VOLUNTARI 2-0 // VIDEO Pas imens către play-off făcut de formația lui Mihai Teja! Clasamentul actualizat la finalul etapei cu numărul 15 - 33% - Gazeta Sporturilor
GAZ METAN - VIITORUL 2-2 // Mihai Teja: "Viitorul se bate la titlu! Spectatorii au văzut două echipe care nu păcălesc fotbalul" - 33% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT de la 20:45 » Se reia lupta pentru play-off: Viitorul - Astra » Ianis Hagi, decar și căpitan - 32% - Gazeta Sporturilor
Genul programului: thriller! CFR - Gaz Metan, 2-2. Echipa lui Teja a condus cu 2-0, iar Culio a ratat penalty în minutul 94. Cronica meciului - 32% - Pro Sport
Liga 1, play-out, etapa 12. Gaz Metan – Sepsi Sfântu Gheorghe 1-1. L. Cristea a deschis scorul, I. Fulop a egalat / LIVE & VIDEO - 31% - Libertatea
LIVE TEXT, Liga 1, play-out, etapa 5: Sepsi Sf. Gheorghe – Gaz Metan Mediaș 1-1. Rondon a deschis scorul, Hadnagy a egalat / VIDEO - 30% - Libertatea