Acasa   Arhiva   Publicatii   Propune un site   Termeni si conditii   Oferte si discount-uri!

EURO 2016. Franţa a învins Islanda, scor 5-2, şi merge în semifinală

Naţionala Franţei a câştigat, scor 5-2, în meciul jucat cu prima reprezentativă a Islandei, în sferturile de finală ale Campionatului European din Franţa, disputat pe Stade de France din Saint-Dennis, iar echipa lui Didier Deschamps va juca în semifinale cu Germania.... [citeste]

Actualizata la: 04 iul 2016
Ziarul: Ziarul Ring

Seara cu doi învingători! Franţa spulberă Islanda, scor 5-2, şi merge în semifinala cu Germania. Nordicii pleacă acasă şi pun capăt poveştii superbe de la EURO - 72% - Pro Sport
EURO 2016. Franța a învins Islanda, 5-2. Minunea nu s-a produs - 58% - Realitatea TV
Franţa a învins Islanda cu 5-2 şi s-a calificat în semifinalele EURO 2016 - 58% - Digi24
EURO 2016: Franţa a învins Albania, scor 2-0 - 55% - Ziarul Ring
Euro 2016: Franţa a învins Irlanda, scor 2-1, şi s-a calificat în sferturile de finală - 53% - Adevarul
Franţa a învins Scoţia, scor 3-0, înaintea meciului cu România din deschiderea Euro-2016 - 53% - Adevarul
LIVE BLOG | Portugalia - Franţa e marea finală de la EURO 2016! Griezmann a sclipit în semifinala cu Germania, scor 2-0, şi e golgheterul turneului final - 52% - Pro Sport
VIDEO Franţa a învins Albania, scor 2-0, cu goluri marcate în minutele 90 şi 90+5, şi s-a calificat în optimile Euro-2016 - 52% - Adevarul
EURO 2016: ISLANDA - AUSTRIA, scor final - 48% - DC News
EURO 2016 | Live scor: Islanda – Austria 2-1 din minutul 90+4 - 48% - Digi24
EURO 2016 | Live scor: Islanda – Austria 1-1 din minutul 60 - 48% - Digi24
EURO 2016 | Live scor: Islanda – Austria 1-0 din minutul 18 - 48% - Digi24
CE 2016. Spectacol la Saint-Denis. Franța merge în semifinale, Islanda părăsește cu capul sus Europeanul - 48% - Evenimentul zilei

Pagina generata in 0.0863 - 0.0880 s :: 06:14:24 30/04/17